[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

هنر بهترین راه انتقال پیام‌های انقلاب به جوانان است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تبلیغات اسلامی‌‌فارس گفت: هنر بهترین راه انتقال پیام‌های انقلاب و دین به جوانان است.
به گزارش روابط‌عمومی‌‌اداره کل تبلیغات اسلامی‌‌فارس، حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی‌‌فارس با صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌‌استان دیدار و گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام مهرابی با اشاره به اینکه مأموریت اداره کل تبلیغات اسلامی‌‌فارس در زمینه‌های فرهنگی، مذهبی، دینی و قرآنی است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی‌یکی از متولیان امور فرهنگی و تبلیغی کشور در تبیین و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) است که با همکاری سایر دستگاه‌ها، می‌تواند در اعتلای فرهنگ دینی استان اثرگذار باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی‌فارس با بیان اینکه زبان هنر می‌تواند نقش مؤثری برای ارتباط با نسل امروز داشته باشد، عنوان کرد: هنر بهترین راه انتقال پیام‌های انقلاب و دین به جوانان است و زبان هنر یکی از مستدل‌ترین و رایج‌ترین زبان‌ها برای مخاطبین است و باید در انتقال مفاهیم دینی به جوانان و نوجوانان تغییر ایجاد کنیم و خوراک متناسب با زبان نسل جدید را ارائه دهیم.
وی فرهنگ را زیربنای توسعه جامعه دانست و تصریح کرد: انجام فعالیت‌های فرهنگی یکی از ضرورت‌های جامعه امروز است و هنگامی‌که شاخص‌های فرهنگی در جامعه تبیین نشود افراد بیشتری در معرض آسیب قرار می‌گیرند.
حجت‌الاسلام مهرابی با اشاره به وظایف اداره کل تبلیغات اسلامی‌‌افزود: با توجه به تغییر رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی‌‌از رویکرد شکلی به محتوایی، این اداره کل آمادگی این را دارد که در حوزه آموزش، برگزاری دوره‌های مختلف دینی، مذهبی، فرهنگی، پژوهش‌های میدانی، برگزاری گفتمان، تولید محتوا، پاسخگویی به شبهات و شبهه‌زدایی با استفاده از ظرفیت ۲۰۰روحانی مستقر و شبکه تبلیغی، هرگونه همکاری و تعاملی را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌‌استان داشته باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی‌‌فارس درخصوص فعالیت فرهنگی و قرآنی مشترک بیان کرد: باید از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود برای پیش‌برد برنامه‌های هنری و فرهنگی استفاده کرد و می‌توان با جهت‌دار کردن فعالیت‌های هنری، آسیب‌های اجتماعی موجود را کاهش داد و شاهد اتفاقات خوب در این حوزه‌ها باشیم.‌
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌‌استان فارس در این دیدار گفت: امیدوارم با هم‌افزایی و همدلی و همت جمعی، مشکلات فرهنگی استان را مرتفع کنیم.
سهرابی افزود: در تمام برنامه‌ها با توان و تعامل همراهی خواهیم کرد و منتظریم تا طرح و پیشنهاد کارهای مشترک را اعلام کنید تا ان‌شاءالله آنها را عملی کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی