[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

بهادری جهرمی: موافقت‌نامه بلندمدت ایران و سوریه تصویب شد ، روزنامه شیراز نوین


سخن‌گوی دولت گفت: لایحه اصلاح سامان‌دهی صنعت خودرو که در دولت تصویب شد، برای واردات خودروهای روز جهانی بود؛ در قانون موجود سخت‌گیری‌هایی هست که در لایحه دولت پیشنهاد اصلاح شده تا امکان واردات باشد. هم‌زمان پیش‌بینی شده منابعی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه خودرو در نظر گرفته شود.
به گزارش ایرنا، «علی بهادری‌ جهرمی» سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران گفت: جلسه وزیران به ریاست محمد مخبر و حضور اعضا تشکیل شد در این جلسه و نشست یکشنبه مصوباتی داشتیم.
وی افزود: در امتداد توسعه روابط دیپلماتیک و مسیری که شهید رئیسی و امیرعبداللهیان پیگیری کردند، سعی کردیم سفرها متوقف نشود. هم سرپرست وزارت خارجه و هم تعدادی از وزرا در روزهای آتی سفرهایی دارند. سخنگوی دولت ادامه داد: با موافقت‌نامه بلندمدت ایران و سوریه در دولت موافقت شد. بهادری‌ جهرمی عنوان کرد: لایحه اصلاح سامان‌دهی صنعت خودرو که در دولت تصویب شد، برای واردات خودروهای روز جهانی بود؛ در قانون موجود سخت‌گیری‌هایی هست که در لایحه دولت پیشنهاد اصلاح شده تا امکان واردات باشد. هم‌زمان پیش‌بینی شده منابعی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه خودرو در نظر گرفته شود.
وی بیان کرد: در نشست روز شنبه آیین‌نامه تخصیص یک درصد از هزینه‌های شرکت‌های دولتی به فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ورزشی اختصاص یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی