[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ‌استان فارس با دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در آیین راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: این آیین ساعت 10:30 روز جمعه 18خردادماه جاری در شیراز آغاز می‌شود.
حجت الاسلام محمد رضایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان فارس افزود: این آیین در شیراز از چهارراه پانزده خرداد (پارامونت سابق) آغاز می‌شود. 
وی اظهار داشت: راهپیمایان در ادامه این مسیر از خیابان‌های لطفعلی‌خان زند، چهار راه پیروزی و بلوار شهید آیت‌الله دستغیب عبور خواهند کرد.
 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ‌استان فارس گفت: شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ (ع) کانون گردهمایی راهپیمایان در پایان این آیین خواهد بود. 
رضایی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به تلاش استکبار جهانی درراستای تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اظهار داشت: این اقدام شیطانی رژیم اشغالگر قدس و آمریکا موجب وحدت بیشتر جهان اسلام علیه سلطه و اشغال فلسطین شده است. 
وی ادامه داد: در مقطع کنونی، روز جهانی قدس روز تعیین‌کننده در فضای کنونی منطقه خاورمیانه و جهان اسلام است که بیش از پیش توجه جهان اسلام را به وحدت امت اسلامی، ضرورت عمل‌گرایی و حرکت به‌سمت یکی شدن امت اسلام، رهنمون می‌کند و مسئولیت رؤسا و مردم کشورهای جهان اسلام را درباره مسئله قدس و فلسطین یادآور می‌شود. 
راهپیمایی روز جهانی قدس هرسال در آخرین جمعه ماه رمضان برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی