[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

سومین شعبه کارگزاری ۱۶۲ تأمین اجتماعی شیراز در شهر صدرا افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- فرزاد وثوقی

farzad_vossoghi@yahoo.com

دکتر علیرضا یگانه‌ مهر‌آبادی، مدیرعامل کارگزاری بیمه شعبه چهار تأمین اجتماعی استان فارس در حاشیه افتتاح سومین شعبه اقماری این کارگزاری در شهر صدرا با بیان این مطلب که افتتاح این شعبه در راستای تحقق حقوق شهروندی مردم شهر صدرا انجام گرفته است به خبرنگار ما گفت: فعالیت کارگزاری 162 سازمان تأمین اجتماعی استان فارس در شهرستان شیراز در حال گسترش است و افتتاح چهارمین شعبه اقماری در منطقه شهرک‌های شرقی شیراز قریب‌الوقوع خواهد بود. دکتر یگانه مهرآبادی افزود: برای ایجاد سه شعبه اقماری در شیراز و شهر صدرا مجموعاً 700میلیون تومان سرمایه‌گذاری انجام شده و این روند به اشتغال 35نفر بصورت مستقیم و 60نفر بصورت غیر مستقیم کمک کرده است. به گفته این مسئول بخش خصوصی دو شعبه اقماری غیر از شهر صدرا در شهرک گلستان و بولوار قدوسی شیراز فعال است. به منظور دسترسی بهتر و بیشتر مردم ساکن در شهر صدرا با جمعیتی بالغ بر 130هزار نفر سومین شعبه اقماری ما در این منطقه با رویکرد تعویض، صدور و تمدید دفترچه‌های درمانی شعبه چهار شیراز و مسافران از سراسر کشور گشایش یافته است. 
دکتر یگانه خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌شود هرماه پاسخگوی جمعیتی بالغ بر 15هزار نفر باشیم. این درحالی است که مردم صدرا پیش از این با مراجعه به دفتر اقماری شعبه چهار در شهرک گلستان مسافتی بالغ بر 15کیلومتر را طی میکردند و اکنون هم در بُعد مسافت و هم در بُعد زمانی صرفه‌جویی شایان توجهی را برای مردم شاهد هستیم. 
وی کیفیت ارائه خدمات در این کارگزاری را در سطح استانی و کشوری عالی ارزیابی کرد وگفت: کارگزاری 162شعبه چهار شیراز تنها کارگزاری 3 اقماری است که با کیفیت بالا ارائه خدمات می‌دهد. به گفته وی برای تسهیل در مراجعه ارباب رجوع شعبه چهار شیراز دفتر اقماری ما در شرق شیراز برای پوشش محلات امیر کبیر و میانرود بزودی افتتاح خواهد شد. دکتر یگانه آبادی در ادامه به حضور مهندس اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، عبدالکریم نباتی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان فارس و آشوری رئیس شعبه چهار تأمین اجتماعی شیراز در مراسم افتتاح این کارگزاری به دلیل اهمیت ویژه آن اشاره کرد و افزود: مسئولان امر اعتقاد داشته و دارند که این حرکت یکی از حرکت‌های بزرگ در قالب رونق ‌بخش خصوصی و ارائه خدمت به مردم در راستای احقاق حقوق شهروندی است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی