[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

پایان خوش داوران در آخرین روز فصل جنجالی، روزنامه شیراز نوین

داوران پرتعداد فینال جام حذفی ایران در آخرین مسابقه فصل مدال قهرمانی گرفتند. به گزارش ورزش سه، دیدار فینال جام حذفی بین سپاهان و مس رفسنجان آخرین مسابقه رسمی فوتبال ایران در فصل پرحاشیه و پر از جنجال داوری
03- 1402 بود که در آن، از تکنولوژی کمک‌داور ویدئویی هم استفاده شد و یک پنالتی به سود طلایی‌پوشان با وی‌ای‌آر به‌همراه داشت.
بیست و سومین دوره لیگ برتر ایران در شرایطی پایان یافت که باشگاه‌ها از همان هفته اول تا آخرین مسابقه، به داوری اعتراض زیادی داشتند و حتی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم در هفته‌های پایانی تغییر کرد.
باشگاه‌های بالا و پایین جدول نسبت به بحث قهرمانی یا سقوط با تصمیمات اشتباهات داوری اعتراض زیادی داشتند، اما آخرین مسابقه فصل در فینال جام حذفی به لطف وجود وی‌ای‌آر و باوجود پنالتی بحث‌برانگیز برای سپاهان، حواشی کمتری ایجاد کرد.
اما در پایان مسابقه سپاهان و مس رفسنجان و در زمان جشن قهرمانی حذفی برای طلایی‌پوشان، تیم داوری این بازی هم مورد تجلیل ازسوی سازمان لیگ قرار گرفتند.
بیژن حیدری، داور وسط به‌همراه فرهاد فرهادپور و علیرضا مرادی (کمک‌های اول و دوم)، سیدوحید کاظمی داور چهارم، حسن انتظاری کمک‌داور ذخیره و ابوطالب طاهریان به‌عنوان ناظر داوری در فینال جام حذفی مدال یادبود این رقابت‌ها را گرفتند و در کنار هم عکس یادگاری انداختند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی