[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

توسعه تعامل دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اوقاف فارس ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دیدار با مدیرکل اداره اوقاف فارس، ضمن بررسی شرایط موقوفه‌های سلامت فارس، بر توسعه تعامل دو سازمان در راستای کمک به ارتقای سلامت مردم استان تأکید کرد.
علی بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این دیدار گفت: جای بسی خوشحالی است که بخش مهمی از مراکز درمانی و خدماتی فارس، موقوفه‌های سلامت و از پیشینه‌ای ارزشمند در عرصه‌های ملی و بین المللی برخوردار هستند.
او این جایگاه را الگویی مناسب در کشور خواند و ضمن تأکید بر انسجام بیشتر همکاری‌ها افزود: امید است بتوانیم با توسعه همکاری‌ها، گام‌های مؤثرتری در امر خدمت‌رسانی به مردم در امر مهم سلامت برداریم.
بهادر، احیا و تقویت موزه مرحوم نمازی و ساماندهی مقبره آن مرحوم را از جمله برنامه‌های مشترک دو سازمان عنوان کرد که باید مورد توجه قرار گیرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید عباس موسوی، مدیرکل اوقاف فارس نیز مشارکت در امر وقف را وظیفه‌ای انسانی و موجب افتخار برشمرد و خواستار تداوم و تقویت همکاری‌ها شد.
او همچنین بر تداوم نشست‌های کمیته کارشناسی دو سازمان که به صورت دو هفته یک بار برگزار می شود تأکید کرد.
در ادامه، با تأکید بر لزوم توسعه ارائه خدمت به بیماران مبتلا به سرطان، موضوع ساخت بیمارستان سرطان جنوب بر پایه وقف دسته‌جمعی مورد بررسی طرفین قرار گرفت و راهکارهای سرعت بخشیدن به این موضوع ارزیابی شد.
در این دیدار، کرامت‌الله افراش معاون اجتماعی دانشگاه،  علی‌اکبر رامجردی رئیس اداره امور خیرین و مؤسسه‌های خیریه سلامت و اکبر اجرائی، بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز را همراهی می کردند.
کمیته‌های کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اداره کل اوقاف فارس، به صورت دو هفته یک بار و کمیته‌های راهبردی دو سازمان، هر سه ماه یک بار با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی