[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

آغاز طرح «کاشت یک نهال به ازای بهبود هر بیمار»، روزنامه شیراز نوین

طرح «کاشت یک نهال به ازای بهبود هر بیمار» با هدف توسعه فضای سبز، هم‌زمان با ایام شهادت امیرالمومنین(ع) در بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع) آغاز می شود.
مدیر این بیمارستان از آغاز این طرح در ماه مبارک رمضان امسال هم‌زمان با ایام شهادت امیرالمومنین(ع) خبر داد و گفت: برخی همراهان بیماران سوختگی پس از بهبود بیمارشان با مراجعه به امور فرهنگی بیمارستان، خواستار اجازه تهیه و نصب بنر تقدیر از پزشکان و کارکنان بیمارستان به سبب نقش آنها در بهبود بیمارشان هستند.
محمدحسین ورهرام ادامه داد: در همین راستا، پیشنهاد مسئول فرهنگی بیمارستان مبنی بر کاشت یک اصله درخت در محوطه بیمارستان، به شکرانه تولد دوباره بیمارشان مورد استقبال قرار گرفت. 
او با دعوت از کارکنان و همراهان بیماران برای کاشت درخت به‌ نام خود و عزیزانشان در محوطه بیمارستان و تأمین سلامت نسل‌های آتی، آن را قدمی مهم و مفید در راستای داشتن هوای پاک عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح با الگوپذیری از پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) که با دست خود به کاشت درختان اقدام می كردند و در امر عمران و آبادانی زمین اهتمام می ورزیدند، صورت گرفته است. به عنوان مثال، حضرت علی علیه‌السلام در مدینه باغ‌‌های خرمای فراوانی به وجود آورد و بیشتر آنها را در راه خدا وقف کرد.
ورهرارم با تأکید بر همراهی و مشارکت مردم در اجرای این طرح گفت: در این طرح به بحران آب نیز توجه شده و آب‌رسانی به درختان کاشته شده در محوطه بیمارستان، از تصفیه پساب بیمارستان تأمین می شود.
او یادآور شد: همکاران و همراهان بیمارانی که تمایل به شرکت در این طرح دارند، می‌توانند به امور فرهنگی بیمارستان مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی