[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

گامی بلند در جهت توسعه پایدار با كسب لوح برند سبز توسط شركت پتروشیمی شیراز، روزنامه شیراز نوین

پتروشیمی شیراز در سومین کنفرانس بین‌المللی برند سبز موفق به کسب لوح تقدیر برند سبز شد. این لوح در پاس خدمات ارزشمند این شرکت در حوزه محیط‌زیست و توسعه پایدار به این شرکت اهدا شده است. پتروشیمی شیراز در این کنفرانس بر اساس شاخص‌های ارزیابی بیست‌گانه با رویکرد آموزشی، پژوهشی و فرهنگ‌سازی در راستای حفظ محیط‌زیست و توسعه پایدار به عنوان برند سبز انتخاب شده است. این شاخص‌ها شامل مواردی مانند: مدیریت مصرف آب و انرژی، کاهش آلاینده‌های محیط‌زیستی، مدیریت پسماند، استفاده از منابع تجدیدپذیر، آموزش و فرهنگ‌سازی زیست‌محیطی، مسئولیت اجتماعی، اقدامات پتروشیمی شیراز در حوزه محیط‌زیست، پتروشیمی شیراز در سال‌های اخیر اقدامات متعددی در راستای حفظ محیط‌زیست و توسعه پایدار انجام داده است.
از جمله این اقدامات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: احداث و راه‌اندازی تصفیه‌خانه‌های فاضلاب صنعتی و بهداشتی، کاهش مصرف آب، کاهش انتشار آلاینده‌های هوا، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر، اجرای طرح‌های جنگل‌کاری و بیابان‌زدایی، حمایت از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در حوزه محیط‌زیست
اهمیت کسب لوح برند سبز
کسب لوح برند سبز برای پتروشیمی شیراز از اهمیت بالایی برخوردار است. این لوح نشان‌دهنده تعهد این شرکت به حفظ محیط‌زیست و توسعه پایدار است. همچنین، این لوح می‌تواند به ارتقای برند و اعتبار این شرکت در بازارهای داخلی و خارجی کمک کند.
آینده پتروشیمی شیراز در حوزه محیط‌زیست
پتروشیمی شیراز متعهد است که در سال‌های آینده نیز به تلاش‌های خود در حوزه محیط‌زیست و توسعه پایدار ادامه دهد. این شرکت برنامه‌های متعددی برای کاهش بیشتر آلاینده‌های محیط‌زیستی، افزایش مصرف انرژی‌های تجدیدپذیر و ارتقای فرهنگ زیست‌محیطی در بین کارکنان و جامعه دارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی