[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

شهردار صدرا: دستگاه قضا حافظ بیت‌المال است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی شهرداری صدرا، به مناسبت هفته قوه قضائیه و فرارسیدن عید غدیر خم، مجتبی پارسایی شهردار به همراه رئیس شورای اسلامی شهر صدرا با حجت‌الاسلام موسوی مدیرکل دادگستری فارس دیدار کردند.
پارسایی شهردار صدرا ضمن تبریک عید غدیر خم و گرامیداشت هفته قوه قضائیه، از تلاش‌ها و حمایت‌های شخص رئیس‌کل دادگستری و مجموعه قضایی شهرستان شیراز از شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا که در حدود اختیارات خود اقدامات ویژه و مورد تقدیری به جهت خدمات‌رسانی به عموم مردم و حفظ اموال عمومی و کمک به دریافت حق و حقوق شهرداری که اموال عمومی و بیت‌المال محسوب می‌شود، انجام داده‌اند، تشکر و قدردانی نمود.
حجت‌الاسلام موسوی نیز ضمن تبریک عید غدیر، از حضور شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا تشکر و قدردانی کرد و از پارسایی به عنوان شهردار صدرا و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی صدرا به پاس خدمات‌رسانی به مجتمع دادگستری جدیدالاحداث در شهر صدرا، تشکر و قدردانی کرد و خواستار تداوم همکاری و تعامل شد.
در ادامه، حجت‌الاسلام موسوی به جهت پیگیری و دلسوز بودن مجموعه شهرداری در خدمات‌رسانی به مردم، از شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا تقدیر نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی