[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

آمادگی ۱۶۵ گروه عملیاتی در زمان انتخابات، روزنامه شیراز نوین

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: 165 گروه عملیاتی به همراه 330 نیروی اجرایی در 84 دفتر اتفاقات مدیریت‌های توزیع نیروی برق شهرستان در استان کنترل استمرار و پایداری برق را در روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه برعهده دارند.  
حمیدرضا جلایر، ادامه داد: با توجه به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و اهمیت استمرار جریان برق در زمان برگزاری انتخابات، برنامه‌ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم برای پشتیبانی و پایداری کامل شبکه‌های توزیع برق و تأمین برق شعب اخذ رأی انتخابات ریاست‌جمهوری اندیشیده شده تا هیچ مشکلی رخ ندهد.
وی بیان کرد: این تمهیدات شامل استقرار گروه‌های عملیاتی در نقاط حساس شبکه، آمادگی کامل خودروهای عملیاتی، بازدید گروه‌های اجرایی از وضعیت تأمین برق مراکز و شعب اخذ رأی در شهرستان‌ها، انجام اصلاحات و تعمیرات موردنیاز احتمالی، پیگیری و پیش‌بینی تأمین برق اضطراری فرمانداری‌ها یا بخشداری‌ها می‌باشد.
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، ضمن تأکید بر وضعیت مطلوب شبکه‌های استان در حال حاضر افزود: به جهت افزایش امنیت و پایداری شبکه‌های برق در روز رأی‌گیری و حتی روزهای قبل و بعد آن، گروه‌های عملیاتی این شرکت در حالت آماده‌باش و آمادگی کامل به سر می‌برند تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا هرگونه حادثه غیرمترقبه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به رفع آن اقدام کنند.
جلایر، در ادامه سخنان خود از آمادگی شبانه‌روزی نیروهای متخصص و عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس جهت گذر مطلوب از تابستان پیش رو خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی مؤثر برای عبور از پیک بار تابستان از اولویت‌هاست و درصددیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات، میزان مصرف را کنترل و پایداری شبکه برق را در این ایام مدیریت کنیم.
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، همکاری و مشارکت کلیه مشترکان برق فارس در اعمال راهکارهای مدیریت مصرف و گذر موفق از پیک بار تابستان امسال را بسیار حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری نمود که با مشارکت و همکاری گسترده کلیه مردم شریف استان، بتوانیم بدون بروز کوچک‌ترین خللی در تأمین برق پایدار و خدمت‌رسانی بهینه، از پیک تابستان امسال هم عبور نماییم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی