[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

مطالبات خود را با انتخاب اصلح پیگیری کنیم، روزنامه شیراز نوین

دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی فارس بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد و این مسئله را راهکاری برای پیگیری مطالبات مردم دانست.  علی رهایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: نمی‌توان نسبت به آینده و سرنوشت خود و کشور بی‌تفاوت باشیم؛ زیرا قوه مجریه یک قوه بسیار مهم و اثرگذار است که کار اجرایی کشور را در دست دارد و باید فرد اصلح را بین نامزدها انتخاب کنیم؛ کسی که شناخت کافی به موضوعات مهم کشور داشته باشد و همراه شناختی که دارد، راهکار و برنامه برای برون‌رفت بخشی از مشکلات اساسی کشور هم ارائه داده باشد.
وی افزود: مناظره‌های تلویزیونی، گفت‌وگوها در رسانه‌ها، سفرهای استانی کاندیدا و مطالبی که عنوان می‌کنند، یک فرصت خوب برای مردم است که می‌توانند نامزد اصلح را بین ۶ نامزد انتخاب کنند و روز جمعه ۸ تیرماه ۱۴۰۳، با بهترین انتخاب آینده خوبی برای کشور خودشان رقم بزنند. رهایی تصریح کرد: نگاه‌های کشورهای مختلف دنیا به کشورمان در این انتخابات است؛ به خصوص اینکه انتخابات فعلی با انتخابات پیشین بسیار متفاوت و زودهنگام است. معاون سیاسی شورای وحدت استان فارس ادامه داد: با توجه به هجمه‌هایی که به کشور ما وارد می‌شود، اگر حضور حداکثری رخ دهد و دنیا این حضور ملت را مشاهده کند، نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بر آب خواهد شد و حتی بخشی از افرادی که در داخل سعی در القای یأس و ناامیدی دارند، جواب خود را با این حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهند گرفت.
وی در عین حال این نکته را یادآور شد: بخشی از مردم به دلیل مشکلات ناراحت هستند و گلایه و مطالبه دارند و حتی معترض هستند که این طبیعی است و رئیس‌جمهور آینده باید صدای این عزیزان را بشنود؛ چراکه رئیس‌جمهور، رئیس‌جمهور تمام ملت ایران است، نه یک طیف و جناح خاص. رهایی تصریح کرد: عدم مشارکت راهی برای معترضان که به صورت غیرعمد پای صندوق رأی نیایند، نیست؛ بلکه بهترین راهکار این است که در انتخابات شرکت کرده و مطالبات خود را در چارچوب قانون پیگیری کنند؛ چنانچه بسیاری از مسائل و مشکلات در دولت شهید رئیسی مطرح شد و خیلی‌ها پاسخ مطالبات خود را گرفتند و این مطالبات تبدیل به نارضایتی نشد و پیگیری‌ها به نتیجه رسید و این راه می‌تواند ادامه پیدا کند. دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی فارس و معاون سیاسی شورای وحدت استان فارس در پایان از عموم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت به عمل آورد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی