[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

اجرای طرح کلینیک صنعت باهدف تقویت تولید ایرانی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از برگزاری دوره جدید طرح کلینیک صنعت در استان فارس با هدف رفع مشکلات و توانمندسازی واحد‌های صنعتی در راستای تقویت تولید کالای ایرانی خبر داد و گفت: مرحله نخست این طرح در شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار شد.
احد فتوحی در بازدید از کلینیک سیار صنعت که در مرکز خدمات کسب و فناوری شهرک صنعتی شیراز برگزار شد گفت: در قالب این طرح با استقرار 20گروه مشاوره‌ای در بخش‌های فنی، بازرگانی، انتقال فناوری، مالی، بیمه، مالیات، تأمین مالی،آینده‌پژوهی، خدمات کسب و کار، صادرات و بازاریابی و بازارسنجی به 43واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بزرگ شیراز انواع خدمات مشاوره‌ای به‌صورت رایگان ارائه شد. وی افزود: با اجرای این طرح، پس از شناسایی واحدهای متقاضی عارضه‌یابی، با تشکیل کمیته کارشناسی با حضور مشاوران صنعتی و دانشگاهی، موارد به کلینیک صنعت معرفی می‌شود.
فتوحی با بیان اینکه این طرح تا پایان سال در تعدادی از شهرک‌های صنعتی استان برگزار می‌شود گفت: واحد‌های صنعتی مستقر در این شهرک‌های صنعتی می‌توانند باحضور در محل استقرار تیم کلینیک صنعت از مشاوره رایگان بهره‌مند شوند. 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس هدف از عارضه‌یابی را کمک به واحدهای صنعتی کوچک برای توسعه و ایجاد تغییرات لازم به‌منظور بهبود و افزایش توان رقابت‌پذیری آن‌ها اعلام و در مورد اهمیت اجرای این طرح اظهار کرد: در مدل عارضه‌یابی اطلاعات کلی واحدهای صنعتی کوچک جمع‌آوری‌شده و محاسبات لازم برای تعیین شاخص‌های بهره‌وری و سودآوری واحد انجام می‌گیرد. وی بابیان اینکه مشاوران طرح کلینیک صنعت را اساتید دانشگاهی و متخصصان و صاحب‌نظران بخش صنعتی تشکیل می‌دهند گفت: در این طرح، برای برون‌رفت صنایع از مشکلات برنامه‌هایی پیشنهاد و اجرایی می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی