[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

سخن‌گوی مخابرات: مخابرات امن‌ترین بستر ارتباطی پایدار را برای انتخابات تأمین کرد، روزنامه شیراز نوین

سخن‌گوی شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با استفاده از همه ظرفیت‌های خود برای فراهم‌آوردن و تأمین امن‌ترین بسترهای ارتباطی و افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه اقدام کرد.
به گزارش ایرنا از شرکت مخابرات ایران، حامد شیخ‌پور افزود: با توجه به اهمیت زیرساخت‌های مخابراتی در روند برگزاری انتخابات برای پایداری و تضمین ارتباطات در سراسر کشور، با استفاده از همه ظرفیت‌های خود برای فراهم ‌آوردن و تأمین امن‌ترین بسترهای ارتباطی و افزایش سطح پوشش و پایداری شبکه برای خلق شورآفرینی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دیروز جمعه هشتم تیرماه ۱۴۰۳ کوشش فراوانی در همه استان‌ها صورت داده است و همه شعب اخذ رأی در سراسر استان با آمادگی کامل، در امنیت و پایداری کامل قرار دارند.
وی، بر پایداری همه زیرساخت‌های ارتباطی برگزاری انتخابات در استان تأکید کرد و گفت: با توجه به لزوم استفاده از بستر زیرساخت مخابراتی در زمان برگزاری انتخابات، همه عوامل اجرایی از جمله بخش‌های فنی و پشتیبانی شبکه‌های ارتباطی قبل از فرایند برگزاری انتخابات تا پایان این رویداد ملی در همه استان‌ها در حالت آماده‌باش کامل قرار داشتند.
سخن‌گوی مخابرات خاطرنشان کرد: بسترهای مخابراتی برای پایداری ارتباطات ازجمله شبکه تلفن ثابت، همراه، دیتا و همچنین شبکه فیبر نوری در شعب اخذ رأی ثابت و سیار در همه مناطق پیش‌بینی شده بود.
شیخ‌پور گفت: بر اساس گزارش‌های رسیده از همه مناطق مخابراتی در سراسر کشور، همه زیرساخت‌های موردنیاز جهت برپایی انتخابات دیروز جمعه ۸ تیرماه از جمله فیبر نوری و ظرفیت‌های ارتباطی، در همه نقاط تعریف‌‌شده از سوی ستاد برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در استان و فرمانداری‌ها با درنظرگرفتن رابط‌های پشتیبان برای هریک از مسیرهای مطمئن و پایدار، تأمین شد و هیچ‌گونه مشکلی در بخش‌های مختلف پیش نیامد.
وی با اشاره به استقرار اکیپ‌های فنی مفصل‌بندی فیبر نوری برای رفع هرگونه خرابی احتمالی در حوزه‌های انتخاباتی سراسر استان‌ها خاطرنشان کرد: آمادگی لازم برای رفع سریع مشکلات به‌منظور پایداری ارتباطات در روز انتخابات وجود داشت و وضعیت مخابراتی در حوزه‌های انتخاباتی استان به‌صورت مانیتورینگ و لحظه‌ای رصد و پایش می‌شد.
سخن‌گوی مخابرات با تأکید بر اینکه پوشش ارتباطی شعب اخذ رأی انتخابات ریاست‌جمهوری بر بستر شبکه‌های ارتباطی همراه و ثابت مخابرات بود، ادامه داد: اقدام‌های لازم زیرساخت‌های مخابراتی برای برگزاری هرچه ‌بهتر چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان مهیا بود.
شیخ‌پور با تأکید بر اهمیت اتخاذ تمهید لازم در راستای عدم بروز مشکل ارتباطی و مخابراتی در بازه زمانی برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری، از همکاران مخابراتی خواسته بود تا با تلاش و برنامه‌ریزی‌های فنی و نظارت دقیق بر زیرساخت‌های مخابراتی به‌منظور برگزاری این امر مهم، پشتیبان ستاد انتخابات در هر استان باشند. وی خاطرنشان کرد: بسترهای مخابراتی برای پایداری ارتباطات ازجمله شبکه تلفن ثابت، همراه، دیتا و همچنین شبکه فیبر نوری در شعب اخذ رأی ثابت و سیار پیش‌بینی شده بود.
سخن‌گوی مخابرات با اشاره به حضور اکیپ‌های فنی مخابراتی با هدف پایداری شبکه در انتخابات ریاست‌جمهوری در سراسر کشور گفت: همه مدیران و کارکنان فنی در حالت آماده‌باش کامل بوده و اکیپ‌های فنی در تمام استان‌ها مستقر بودند که در صورت قطعی احتمالی، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع خرابی و برقراری ارتباط اقدام کنند.
شیخ‌پور ادامه داد: بر اساس گزارش‌های رسیده در استان‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به فناوری فیبر نوری تجهیز هستند و مشکلی در پایداری زیرساخت‌های ارتباطی نداشتیم.
وی با اشاره به این مهم که انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری یکی از رویدادهای بزرگ و دارای اهمیت در کشور است، افزود: شرکت مخابرات ایران علاوه‌ بر رسالت‌های ذاتی و خدماتی، با هدف اجرای برنامه مسئولیت‌های اجتماعی، تمام توان و تلاش خود را در راستای پایداری شبکه و تأمین ارتباطات بیش ‌از پیش به کار بست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی