[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

تسهیلات بانکی و خسارت‌های تأخیر به معضل تولید تبدیل شده است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط‌عمومی دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی مهندس فرج‌الله رجبی، گفت: تسهیلات بانکی و خسارت‌های تأخیر پرداخت امروز به‌معضل تولید در کشور  تبدیل شده و یکی از عوامل اصلی بحران در واحدهای صنعتی است.
وی افزود: وضعیت واحدهای صنعتی فارس و شیراز نگران‌کننده است و این وضعیت با اطلاعات و آمار و گزارش‌های مسئولان و متولیان بخش صنعت استان  متناقض است و مدیرکل صنعت و معدن استان باید پاسخگو باشد.
نماینده مردم شیراز اضافه کرد: در بحث حمایت از صنایع استان آنچه بسیار مهم و حائز اهمیت است اینکه در حمایت از واحدهای تولیدی،  «معیار بازدهی و بهره‌برداری هرچه سریعتر» را کاملاً و به‌طور جدی مد نظر قرار دهیم تا از منابع مالی و حمایت‌های مقدور در شرایط فعلی بیشترین بهره‌برداری را بتوانیم انجام دهیم.
بر این اساس لازم است تا کارگروه مربوطه در استان بانگاه کاملاً تخصصی و استفاده از کارشناسان و خبرگان این بخش، کلیه واحدهای تولیدی مشکل‌دار را از این لحاظ مورد سنجش قرار داده و رتبه‌بندی کند.
نماینده مردم شیراز همچنین بر نگاه جدی به واحدهای کوچک تأکید کرد و گفت: در شرایط فعلی تقویت واحدهای کوچک که بعضاً با میزان نه‌چندان بالایی از کمک و حمایت فعال و یا فعال‌تر می‌شوند نقش مناسبی در رونق بخش تولید خواهد داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی