[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

تعامل با منابع طبیعی در پیشبرد اهداف نهضت ملی مسکن، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شیراز:
تعامل با منابع طبیعی در پیشبرد اهداف نهضت ملی مسکن

نشست مشترک مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز و ریاست اداره منابع طبیعی این شهرستان با موضوع بررسی فعالیت‌های مشترک هر دو اداره درجهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان شیراز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، محسن ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز در حاشیه این نشست با ارائه گزارشی از پیشرفت‌های طرح‌های نهضت ملی مسکن در این شهرستان، بر لزوم تعامل و هم‌افزایی برای پیشبرد این طرح‌ها تأکید کرد. وی به طرح مسکونی نشاط سلطان‌آباد شیراز به عنوان یکی از طرح‌های با زیرساخت قوی و‌ مستحکم که با مشارکت بنیاد مسکن اجرا شده است، اشاره کرد و گفت: این پروژه  مسکونی یک‌هزار و ۶۲۰ واحد مسکونی ظرفیت دارد و بین پنج تا شش‌هزار نفر در این مجتمع سکونت خواهند داشت.
ابراهیمی ادامه داد: پنج ناحیه مسکونی در شهرک نشاط سلطان‌آباد شیراز در نظر گرفته شده که همه خدمات روبنایی و زیربنایی آب، برق و گاز برای آن پیش‌بینی شده است. محسن ابراهیمی، مدیر بنیاد مسکن شیراز به عملکرد این شهرستان در بحث نهضت ملی مسکن اشاره کرد و گفت: در شیراز یک پروژه ۸۴۸واحدی داریم که کار توسط بنیاد مسکن آغاز شده و در مرحله اسکلت قرار دارد. یک پروژه ۴۹۶واحدی نیز تعریف شده که خوشبختانه در حال تحویل به متقاضیان است.
 وی اضافه کرد: اجرای پروژه ۳۳۶واحدی زیتون نیز به بنیاد مسکن شهرستان شیراز واگذار شده که زمین آن تحویل داده شده و کار آماده‌سازی در حال انجام است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی