[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان: در پالایشگاه اصفهان به‌اندازه کشور عمان و امارات پروژه داریم، روزنامه شیراز نوین

 محبوبه عزیز- گروه خبر- اصفهان 
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، با بیان اینکه ما در پالایشگاه اصفهان به‌اندازه کشور عمان و امارات پروژه داریم، خاطرنشان کرد: این در حالی است که عده‌ای خودتحقیری می‌کنند و امارات را بر سر ما می‌زنند.
به گزارش واحد رسانه روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان، محسن قدیری، با بیان اینکه اگر اکنون به فکر ناترازی سوخت در کشور نباشیم در آینده سرنوشت مشخصی نخواهیم داشت، عنوان کرد: از دو سال و نیم گذشته این امر را آغاز کردیم و خوشبختانه با احداث سایت دوم پالایشگاه در هرمزگان تا آذر سال آینده از این مقدار ۸۰میلیون ‌لیتر که ناترازی وجود دارد، ۱۲/۵میلیون لیتر آن را جبران خواهیم کرد. وی با بیان اینکه در دو هفته قبل آب شرب اصفهان با مشکل مواجه شد، تصریح کرد: یک هفته آب پالایشگاه برای اولین‌بار قطع و ورودی ما صفر شد؛ سه مخزن استراتژیک ما سریعاً وارد مدار شد و به‌راحتی با پروژه‌ای که یک‌ساله ساخته شد، ما این مشکل را مدیریت کردیم.
قدیری با بیان اینکه ما ۲۳ پروژه در زمینه آب داریم که اگر به اتمام برسد به طور کامل مشکل آب برطرف می‌شود، افزود: از طریق این پروژه‌ها به دیگران هم کمک می‌کنیم؛ در پروژه آب صفه در عرض دو سال ۷۲۰ کیلومتر از یک هزار و ۴۰ کیلومتر پروژه انتقال آب را لوله کشیدیم.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه ۳۰ درصد از سهام انتقال آب اصفهان به پالایشگاه  اختصاص دارد، گفت: تمام آب دورریز ما به سیستم برمی‌گردد.
قدیری با بیان اینکه این اتفاقات با فکر پیش رفته و حاصل افرادی است که انقلاب پرورش داده‌اند، گفت: ما هشت سال در دفاع مقدس بوده‌ایم، من در جنگ‌های نامنظم شهید چمران کمک آرپی‌جی زن بودم و پرورش‌یافته این انقلاب هستیم.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، با بیان اینکه ما در پالایشگاه اصفهان به‌اندازه کشور عمان و امارات پروژه داریم، خاطرنشان کرد: این در حالی است که عده‌ای خودتحقیری می‌کنند و امارات را بر سر ما می‌زنند.
وی با بیان اینکه در بازدید از امارات دریافتیم که بسیاری از مخزن‌های آن‌ها در استانداردهای api آمریکا و استانداردهای ما نیست، گفت: اما بیس استانداردهای صنعت نفت ما بر اساس استانداردهای کشورهای پیشرفته است.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه ۵۳۰ هکتار زمین در بندرعباس خریداری کردیم گفت: طرح‌های ما مولد است.
قدیری، با بیان اینکه تمام ورودی‌های مالی پالایشگاه به این سمت حرکت می‌کند و آینده بسیار روشن است، گفت: در انتخابات به حرف‌ها و ادعاها نگاه نکنید، به کارنامه و برنامه‌ها نگاه کنیم.
مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با اشاره به برنامه‌ریزی ۶۰ پروژه در حوزه هوش مصنوعی، خاطرنشان کرد: ما ۴۶۰ پروژه در حال انجام داریم بدون اینکه نگاهی به جایی داشته باشیم؛ این در حالی است که این پول‌ها هم قبلاً بوده است.
وی ادامه داد: ما در سال گذشته صدمیلیون یورو قرارداد فناوری بستیم؛ این نشان می‌دهد که اگر مدیری بخواهد کار کند، می‌تواند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی