[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شما در این اواخر کارهایتان را بدون هیچ تفکری انجام می‌دهید، به همین دلیل بسیاری از کارهایتان نتیجه مطلوبی را که می‌خواهید نمی‌دهند. دلایلی که در سابق برای ادامه زندگی‌تان داشته‌اید امروز کمرنگ شده‌اند. بهتر است انگیزه‌های خود را تقویت کنید تا بتوانید ساده‌تر به ﺁرزو‌هایتان دست پیدا کنید. شما در این افکار هستید که از این به بعد در کارهایتان نیرنگ بیشتری اعمال کنید، اما به شما توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید.
اردیبهشت
شما با احساساتتان تصمیم می‌گیرید و با ﺁنها پیش می‌روید، به همین دلیل در این روزها با شکست‌های عشقی یا شکست‌های شغلی مواجه شده‌اید، اما به شما توصیه می‌کنیم به جای اینکه با احساساتتان تصمیم بگیرید با فکر و عقل خود پیش بروید. برای اینکه کارهایتان نتیجه خوبی داشته باشد و از عواقب آنها مطمئن باشید، لازم است با شخص دیگری نیز مشورت کنید.
خرداد
شما این روزها کمی‌ نگران هستید و نگرانی‌هایتان بیش از روزهای قبل است، زیرا اتفاقات جدیدی در زندگی شما رخ داده است، به همین دلیل در قلبتان تشویش‌های زیادی احساس می‌کنید. قدم‌هایتان را کمی ﺁهسته‌تر برمی‌دارید، زیرا احساس می‌کنید باید جوانب احتیاط را بیشتر در نظر بگیرید. شما کاملاً درست فکر می‌کنید، زیرا با این افکارتان و انجام این کارها شانس بیشتری برای خود ذخیره می‌کنید.
تیر
شما این روزها خود را از روابط اجتماعی که سابق داشته‌اید دور کرده‌اید و با افرادی که در سابق به ﺁنها علاقه داشتید کمتر ارتباط دارید، این همه محدودیت به چه علت است. انسان‌ها برای بقای زندگی‌شان به یکدیگر نیازمند هستند بهتر است روابطتان را مانند سابق از سر بگیرید. به کارها و فعالیت‌های اجتماعی‌تان بیشتر اهمیت بدهید، زیرا ممکن است به دلیل عدم احساس مسئولیت لازم از این کار اخراج شوید.
مرداد
امروز شما قادرید نیمه خوب هر اتفاقی را ببینید، ‌حتی در موقعیتی که دیگران فکر می‌کنند موقعیتی بسیار پیچیده است. این به معنی این نیست که شما آنها را انکار می‌کنید؛ بلکه تنها این است که شما می‌توانید در یک زمان واقع‌بین و خوش‌بین باشید. این قابلیت به شما امتیاز خاصی می‌دهد که شما را از همکارانتان متمایز می‌کند،‌ به خاطر اینکه آنها بیشتر مشتاق‌اند از روش شما پیروی کنند.
شهریور
روی مسائلی که جزیی و تا حدودی فرعی هستند بیش از حد تأمل می‌کنید و این کار شما باعث می‌شود از توجه به مسائلی که اساسی هستند غافل شوید. لازم است ابتدا به مسائلی که مهم‌تر هستند دقت کنید و تمام توجهتان را به مسائل فرعی منعطف نکنید. به مسائلی که برایتان پیش می‌ﺁید با دید مثبتی نمی‌نگرید، تا حدودی به تمام اتفاقات با دیدی منفی نگاه می‌کنید.کمی بدبینی لازم است اما نه در حد دیدی که شما دارید.
مهر
شما در خانواده‌ و در زندگی شخصی‌تان دچار مشکلات عدیده‌ای هستید، اما با صبر و حوصله می‌توانید بر تمام این مشکلات فائق بیایید. بر مشکلات خود مشکل تازه‌ای نیفزایید، منظور از مشکل تازه ناامیدی است که ممکن است در طول مسیر بر شما غلبه کند. راجع به مسائل شغلی و اجتماعی‌تان با اشخاص دیگر صحبت نکنید، زیرا ﺁنها با توصیه‌های غلط خود، شما را به راه‌های انحراف کننده می‌کشانند.
آبان
شما این روزها احساس می‌کنید انرژی فوق‌العاده‌ای برای انجام کارهایتان دارید، به همین دلیل کارهایتان با سرعت بیشتری پیش می‌رود. این انرژی فوق‌العاده به خاطر پیش ﺁمدن اتفاقی خاص در زندگی‌تان رخ داده است. اکنون که دارای این انرژی هستید توصیه می‌کنیم به اهداف بزرگ‌تری بپردازید و در فکر این موضوع باشید که این انرژی را با وجود مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید حفظ کنید.
آذر
ممکن است این روزها با شخصی از نزدیکانتان احساس ناراحتی کنید، اگرچه ممکن است این احساس پریشانی مستقیماً به این شخص ربطی نداشته باشد. در واقع شما ممکن است از هر کسی که حد و مرزهای احساسی‌تان زیر پا بگذارد احساس ناراحتی کنید. ممکن است دوست داشته باشید در وهله اول احساساتتان را برای خودتان نگاه دارید، اما بعدازظهر شرایطی پیش خواهد آمد که مجبور می‌شوید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.
دی
امروز دیگران به شما توانایی و نیرویی می‌دهند؛ بدون اینکه حتی خودشان بفهمند چه کمکی به شما کرده‌اند! البته این موضوع به این معنی نیست که آنها کار خاصی می‌کنند، فقط این را بدانید وقتی نیاز به کمک داشتید می‌توانید به آنها تکیه کنید، به خاطر اینکه کاملاً مشخص است دوستانتان در موقع لزوم یاری‌تان خواهند کرد. خوشبختانه، احتمالاً شما امروز نیازی به کمک آنها پیدا نخواهید کرد.
بهمن
راه‌حل و فعالیت‌های تازه‌ای به ذهن شما وارد شده است. بهتر است برای انجام تمام ﺁنها یک برنامه زمان‌بندی شده طولانی مدت داشته باشید، زیرا تک‌تک برنامه‌هایی که در ذهن می‌پرورانید در ﺁینده جواب‌های قطعی به شما خواهند داد. قبل از شروع این کارها انرژی لازم را در خود بیدار کنید و سپس برای شروع کار پیش بروید. اگر با فرد معتمدی نیز مشورت کنید باعث می‌شود هرچه زودتر به اهدافتان دست پیدا کنید.
اسفند
شما بیش از حد واقع‌بین هستید. بهتر است برای پیشبرد افکارتان گاهی ایدئال‌گرا نیز باشید. شما اصلاً به رویاهایتان اجازه نمی‌دهید وارد ذهن شما شوند، اما برای اینکه انگیزه‌ای برای پیشرفت مقاصدتان داشته باشید به رویاپردازی احتیاج پیدا می‌کنید. شما بیشتر به فکر امروزتان هستید. باید برای ﺁینده نیز برنامه‌ریزی کنید. کیفیت را فدای کمیت در زندگی‌تان می‌کنید، اما این روش درستی نیست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی