[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

در جلسه‌ای نیازمندی‌های ورزش و جوانان فیروزآباد مورد بررسی قرار گرفت، روزنامه شیراز نوین

در جلسه‌ای که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان فارس و فرماندار شهرستان فیروزآباد تشکیل شد نیازمـندی‌ها و مشکلات ورزش و جوانان این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این جلسه که ظهر سه‌شنبه‌22‌خرداد‌ماه در محل دفتر مدیر کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد بر لزوم توجه به زیر ساخت‌های ورزشی در این منطقه تأکید شد و همچنین نیازمندی‌های ورزش شهرستان فیروزآباد نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این جلسه حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس با اشاره به اینکه شهرستان فیروزآباد از توانمندی‌های قوی برخوردار است افزود: شهرستان فیروزآباد با داشتن قدمت و ظرفیت‌های بالا در حوزه ورزش و جوانان نیازمند توجه بیشتر می‌باشد و در بحث توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در طرح آمایش سرزمین این شهرستان مورد توجه ما خواهد بود‌.
کامیاب با قدردانی از فرماندار فیروزآباد به خاطر همکاری‌های بسیار خوبشان از حوزه ورزش و جوانان بیان کرد: با حضور دکتر علوی در رأس فرمانداری این شهرستان و تأمین هزینه‌های مورد نیاز در بخش‌ها و منابع مختلف‌، اطمینان داریم در آینده نزدیک ورزش این شهرستان متحول شده و بیشتر از گذشته شاهد رشد و توسعه ورزش این منطقه خواهیم بود.
سید کمال علوی فرماندار شهرستان فیروزآباد و یکی از فرمانداران برتر شهرستان‌های استان در سال‌96 هم در این جلسه با قدردانی از مدیر کل ورزش و جوانان فارس به‌خاطر توجه به این شهرستان ابراز داشت‌: تمام تلاش خود را خواهیم کرد و از منابعی که در اختیار داریم قطعاً به حوزه ورزش در شهرستان کمک خواهیم کرد تا شاهد شکوفایی ورزش در این شهرستان در ابعاد مختلف باشیم‌.
اضافه می‌شود سید کمال علوی فرماندار شهرستان فیروزآباد که در سال96 به‌عنوان فرماندار برتر در حوزه ورزش و جوانان انتخاب شده بود در این جلسه لوح سپاس خود را از مدیر کل ورزش و جوانان فارس دریافت کرد.
گفتنی است شهرستان فیروزآباد از جمله شهرستان‌های فعال در عرصه ورزش و جوانان استان است که با وسعت حدود ۳۵۷۵‌کیلومترمربع در جنوب غربی استان فارس و ۹۵‌کیلومتری جنوب شهرستان شیراز قراردارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی