[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

بسیج ورزشکاران بر سه محور اقتصاد، فرهنگ و ورزش فعالیت دارد، روزنامه شیراز نوین

دبیر بسیج ورزشکاران استان فارس با بیان اینکه ترویج اخلاق در ورزش از دغدغه‌های این نهاد فرهنگی است گفت‌: برنامه‌های اقتصادی و درآمدزایی در ورزش‌، اجرای برنامه‌های فرهنگی در ادوار مختلف و گسترش اخلاق در ورزش از فعالیت‌های مهم و مؤثر بسیج ورزشکاران ا‌ست.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس‌، سید حسین پرور در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ‌با بیان این مطلب اظهار داشت‌: بسیج ورزشکاران در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی‌، برای خانواده بزرگ ورزش و جوانان در سال جاری برنامه‌های متنوعی دارد که بعد از تشکیل جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران که با حضور بزرگان بخش‌های سیاسی‌، اقتصادی‌، فرهنگی و ورزشی تشکیل خواهد شد به اطلاع عمومی ‌خواهد رسید.
دبیر بسیج ورزشکاران استان با بیان اینکه تا پایان سال جاری برنامه مختلفی برگزار می‌کنیم گفت‌: اخلاق در ورزش و برگزاری یادواره شهدای ورزشکار که در راستای ترویج فرهنگ پهلوانی در ورزش بسیار تأثیرگذار است. از مهم‌ترین خدمات بسیج ورزشکاران است.
سرهنگ بازنشسته پاسدار سید حسین پرور خاطر‌نشان کرد‌: به گفته امام راحل ورزشکاران دو وظیفه مهم جسمانی و روحانی دارند و همانطور که ورزش کردن بدن را تربیت و سالم می‌کند می‌تواند عقل انسان را هم سالم نگه دارد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ ایران افزود: ایشان فرمودند اسلام ورزشی را تأیید می‌کند که در خدمت مردم باشد، که امیدوارم که با تلاش و کوشش جامعه ورزش در پیروی از فرمایشات امام راحل به‌گونه‌ای عمل کنیم تا در ورزش قهرمانی به درجات پهلوانی هم برسیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی