[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

آغاز عملیات احداث کانال سنگی روستای باجگاه ، روزنامه شیراز نوین

با آغاز عملیات احداث کانال سنگی روستای باجگاه شهرستان شیراز، گام دیگری در جهت توسعه روستایی در این منطقه از شهرستان شیراز برداشته شده است. احداث کانال سنگی در این روستا در راستای بهسازی و توسعه معابر روستایی است.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، مهندس مسعود صف‌شکن، مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی این طرح توسعه ابراز داشت: از همه قابلیت‌های توسعه و ظرفیت‌ها برای توسعه معابر روستایی و انتقال مواهب توسعه به این مناطق بهره‌گیری می‌شود.
مهندس صف‌شکن اضافه کرد: اجرای این طرح نقش بسزایی در هدایت آب‌های سطحی و ساماندهی محیط روستا دارد، روستای باجگاه از روستاهای شاخص برخوردار ازمواهب توسعه در شهرستان شیراز است و با قرار گرفتن در مسیر اصلی ترانزیت شیراز- اصفهان می‌تواند نقش بسزایی در توسعه منطقه‌ای ایفا کند.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز به قابلیت‌های روستای باجگاه در زمینه توسعه گردشگری روستایی اشاره کرد و گفت: تأکید بر توسعه این قابلیت‌ها می‌تواند زمینه‌ساز توسعه همه‌جانبه مناطق شمالی شهرستان شیراز باشد.
مهندس صف‌شکن برخی از مواهب توسعه در این شهرستان را برشمرد و گفت: وجود برخی از آثار طبیعی و تاریخی از جمله کاروانسرای روستای باجگاه می‌تواند بر قابلیت‌های توسعه گردشگری روستایی در این منطقه بیفزاید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی