[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

کامبیز دیرباز به «شغال» پیوست، روزنامه شیراز نوین


کامبیز دیرباز جدیدترین هنرمندی است که به جمع بازیگران سریال نمایش‌خانگی «شغال» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی علی طلوعی اضافه شده است.
به گزارش ایرنا از مشاور رسانه‌ای پروژه، سریالخانگی «شغال» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی علی طلوعی به‌زودی کلید می‌خورد و کامبیز دیرباز جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیکران این سریال پیوسته است. پیش‌از این مهدی سلطانی، امیرحسین فتحی و شبنم مقدمی به‌عنوان بازیگران این سریال معرفی شده بودند و سایر بازیگران سریال که همگی از چهره‌های شناخته شده هستند، به‌زودی معرفی می‌شوند. کامبیز دیرباز که این روزها فصل سوم «زخم کاری» را درحال پخش از شبکه نمایش‌خانگی دارد، فعالیت هنری را از سال ۱۳۷۶ در تئاتر «سیاوش‌خوانی» و سپس فعالیت سینمایی را از سال ۱۳۷۸ با حضور در فیلم «دختران انتظار» آغاز کرد.
او با ایفای نقش مجید سوزوکی در فیلم «اخراجی‌ها» و همچنین نقش‌آفرینی در سریال «نابرده رنج» مورد توجه قرار گرفت و توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و دومین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «دوئل» احمدرضا درویش کسب کند. دیرباز همچنین در بیست‌وچهارمین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم «به نام پدر» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا و در بیست‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر فیلم «عیار ۱۴» ساخته پرویز شهبازی نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. «شغال» محصول نبراس پیکچرز است و از پلتفرم «نبراس» پخش خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی