[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

پرداخت یارانه‌ها، حقوق شاغلان و بازنشستگان تا قبل از عید فطر، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلان و بازنشستگان و یارانه‌ها تا قبل از عید فطر خبر داد. 
 محمد باقر نوبخت در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در روز جهانی قدس گفت: فصل مشترکی بین همه ادیان و ملل درخصوص ظلمی‌ که به مردم فلسطین روا می‌‌‌شود، وجود دارد و امید داریم ان‌شالله جامعه بشری دست به دست و ابرهای بی‌‌‌‌‌عدالتی کنار برود. 
یارانه‌ها، حقوق شاغلان و بازنشستگان تا قبل از عید فطر پرداخت می‌‌شود
وی با اشاره به عید سعید فطر اظهار داشت: تمهید مقدمات بین سازمان برنامه و بودجه و خزانه شده است تا دستور رئیس‌‌جمهور اجرایی شده و حقوق بازنشستگان عزیز، یارانه‌‌‌‌‌ها و حقوق کارکنان دولت که رقم سنگینی است، همه حقوق به اضافه درصدی که افزایش یافته است، تا قبل از عید فطر پرداخت شود. 
رئیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: این افزایش که نیاز به استسفاریه مجلس داشت، دوماه به تعویق افتاد که ان‌شاالله احکام را صادر کنند که ما بتوانیم تا روز پنج‌‌‌شنبه واریز کنیم. 
شاغلان و بازنشستگان افزایش ۱۰ درصدی حقوق را دریافت می‌‌کنند
نوبخت ادامه داد: درخصوص بازنشستگان افزایش ۱۰‌درصدی صورت گرفت، که علاوه‌بر حقوق این اضافات را نیز دریافت خواهند کرد. 
وی با بیان اینکه می‌‌‌دانید ما برای همسان‌‌‌سازی و یکسان‌‌‌سازی خودمان را موظف می‌‌‌دانیم که جبران کنیم تصریح کرد: ما به مجلس لایحه‌‌‌ای دادیم که علاوه‌بر سنوات همسان‌‌سازی صورت بگیرد که شورای نگهبان محترم نپذیرفت. دولت تأکید دارد که این اتفاق بیفتد. 
متوسط فروش نفت ایران در حال حاضر ۶۳ الی ۶۴ دلار است
سخنگوی دولت با اشاره به فروش نفت ایران خاطرنشان کرد: متوسط فروش نفت ما در حال حاضر ۶۳ الی ۶۴‌دلار است و نسبت به زمانی که نفت بالای بشکه‌‌‌ای ۱۰۰ دلار فروخته می‌‌‌شد طبیعتاً کسری‌‌های داریم. 
وی با بیان اینکه پاداش بازنشستگان تاکنون سه‌هزار و ۴۰۰‌میلیارد تومان برای ۴۱‌هزار نفر فرهنگیان برآورد شده است که تا سایر بازنشستگان پنج هزار و ۴۰۰‌میلیارد تومان می‌‌‌شود ابراز داشت: ما با لب خندان پول‌های بازنشستگان را می‌دهیم تا نگویند دولت برای پول دادن به مردم عزا گرفته است. 
هیچ دولتی نیست نخواهد پول بازنشستگان را پرداخت نکند
معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه عمدتاً پاداش بازنشستگی مربوط به فرهنگیان است عنوان کرد: برای ۴۱‌هزار نفر مبلغ ۳۴۰۰‌میلیارد تومان و برای بقیه بازنشستگان مبلغ دو‌هزار میلیارد پرداخت می‌شود. با وزیر آموزش و پرورش صحبت کردیم تا نیمه اول سال این مبلغ را پرداخت کنیم و ان‌شالله در تا پایان شهریور همه پاداش‌‌‌‌ها پرداخت شود. 
نوبخت افزود: کاش توانایی دولت بود که همین الآن بگویم امروز همه را پرداخت می‌کنیم اما محدودیت داریم، هیچ دولتی نیست نخواهد پول بازنشستگان را پرداخت نکند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی