[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

کیفرخواست متهم پرونده مدرسه‌ غرب تهران صادر شد، روزنامه شیراز نوین

دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای متهم پرونده مدرسه‌ غرب تهران خبر داد.
به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت‌آبادی در حاشیه نشست بررسی وضعیت بهداشت عمومی‌ و امنیت غذایی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مدرسه‌ای در غرب تهران اظهار کرد: دادستانی بلافاصله پس از تشکیل پرونده تحقیقات مفصلی هم از متهم و هم از اولیای دانش‌آموزان انجام شد.
وی افزود: تعدادی از اولیا فقط در یک طوماری شکایت کرده بودند و تعدادی نیز در پایگاه پلیس شکایت را طرح کرده و تعدادی نیز در دادسرا حاضر شدند.
دادستان تهران بیان کرد: تمام نوجوانانی که در این پرونده در موردشان ادعایی شده بود و اولیای آن‌ها نیز داوطلب بودند به پزشکی قانونی معرفی شدند، پزشکی قانونی آن‌ها را معاینه کرد و در تمام گزارش پزشکی به آن معنا تجاوز جنسی که در اخبار اولیه آمده بود به معنای جرایم خاص جنسی دیده نشد، ولی تعرضات جنسی گزارش شد و متهم هم پذیرفته است.
وی افزود: کیفرخواست پرونده با چهار عنوان اتهامی ‌صادر شد و پرونده به دادگاه تحویل داده خواهد شد و امیدواریم دادگاه در سرعت قابل قبولی حکم را صادر کند.
جعفری دولت‌آبادی خاطرنشان کرد: بخشی از مسائل مرتبط با پرونده که به مسائل آموزش و پرورش و مدرسه برمی‌گشت مفتوح است و تحقیقات ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی