[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

دستگیری سارق درون خودرو با ۲۸‌فقره سرقت در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری سارق قطعات و لوازم خودرو به همراه دو نفر مال‌خر در آن شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ اسماعیل زراعتیان با اعلام این خبر گفت: در‌پی وقوع چندین فقره سرقت درون خودرو، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی، مراقبت‌های شبانه روزی و دنبال کردن سر نخ‌ها موفق به شناسایی فرد سارق بنام م- ف شدند و بلافاصله با هماهنگی مراجع قضائی وی را دستگیر کردند.
زراعتیان ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی در تحقیقات فنی و بازجویی‌های به‌عمل آمده از این سارق حرفه‌ای، موفق به کشف 28‌فقره سرقت درون خودرو شدند و سارق در هنگام بازجویی اقرار کرد که اقلام مسروقه را به دو‌نفر از دوستانش که مال‌خر هستند فروخته است. این مقام انتظامی تصریح کرد: با تلاش مأموران این دو نفر مال‌خر هم دستگیر و پرونده پس از تکمیل شدن برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال که متهمین با قرار صادره روانه زندان شدند.
این مقام انتظامی در پایان بار دیگر به مالکان وسایل نقلیه توصیه کرد: اتومبیل خود را به قفل مرکزی، دزدگیر، قفل پدال، قفل فرمان و سوئیچ مخفی و سایر لوازم تأخیری و بازدارنده مجهز کنند تا مجرمین نتوانند به نیت شوم خود برسند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی