[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سناریوی دختر بی‌حیا برا‌ی خواستگارش در بیابان‌های اراک، روزنامه شیراز نوین

دختر جنایتکار که با همدستی نامزدش، سناریوی قتل خواستگار قبلی‌اش را اجرا کرده بود در کمتر از دو روز دستگیر شد.
سرهنگ سید نورالدین حسینی-‌رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی- در تشریح این ماجرا گفت: 15‌خرداد امسال گزارشی از کشف جسدی سوخته در اطراف یکی از روستاهای شهرستان اراک به مرکز فوریت‌های پلیس‌110 اعلام شد که بلافاصله مأموران انتظامی و تیمی ‌از مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس استان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
با کشف جسد که متعلق به پسر جوانی بود و معاینه آن از سوی پزشکی قانونی مشخص شد مقتول در محلی دیگر به قتل رسیده و سپس جسدش به مکان مورد نظر منتقل و سوزانده شده است. تحقیقات تخصصی مأموران پلیس در این خصوص آغاز شد و در مرحله نخست و بررسی بانک گمشده‌ها در اداره پلیس و با توجه به آثار به‌دست آمده در صحنه قتل، هویت جسد به دست آمد.
بنابراین تحقیقات ادامه یافت و به‌سرعت سرنخ‌هایی از دست داشتن یک دختر جوان در این قتل به دست آمد. با هماهنگی مرجع قضایی بلافاصله متهم دستگیرشد و تحت بازجویی‌های تخصصی مأموران پلیس قرار گرفت.
با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، سرانجام دختر جوان لب به اعتراف گشود و گفت: مقتول خواستگار قبلی‌ام بود اما خانواده‌ام جواب منفی دادند، با این حال چون دوستش داشتم به ارتباطم با او ادامه دادم. اما پس از مدتی با جوانی دیگر آشنا شده و زمانی که مقتول از این موضوع مطلع شد، شروع به ایجاد مزاحمت کرد. به همین خاطر با همدستی خواستگار جدیدم نقشه قتلش را طراحی کردیم.
متهم در اعترافات خود بیان کرده که با برنامه‌ریزی قبلی مقتول را به محلی کشانده و با همکاری خواستگار جدید مقتول را به قتل رسانده و جسدش را به بیابان‌های اطراف اراک منتقل کرده و سوزانده‌اند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با توجه به اعتراف متهم دستگیر شده، متهم دیگر پرونده نیز در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به جرم خود اعتراف کرد. با تکمیل تحقیقات پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی