[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۱
  • دوره جدید

هدیه‌ای که راز قتل را فاش کرد، روزنامه شیراز نوین

پسر جوانی که با همدستی دوپسر دیگر هنگام سرقت کیف و موبایل یک زن در بهشت زهرا باعث مرگ وی شده بودند صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
روزنامه ایران نوشت: پسر جوانی که با همدستی دوپسر دیگر هنگام سرقت کیف و موبایل یک زن در بهشت زهرا باعث مرگ وی شده بودند صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
رسیدگی به این پرونده از 28فروردین سال 93 با مرگ زن 50ساله‌ای در‌پی حمله دزدان کیف‌قاپ آغاز شد. کارآگاهان جنایی در جریان تحقیقات دریافتند این زن هنگامی‌که بر سر مزار یکی از بستگانشان به بهشت زهرا رفته بود مورد حمله چند سارق جوان قرار گرفته و با ضربه‌ای که دزدان بر سرش وارد کردند تا کیف و موبایلش را بدزدند کشته شده است.
مدتی گذشت تا اینکه گوشی به سرقت رفته مقتول روشن شد و کارآگاهان باردیابی این گوشی توانستند به سرنخ مهمی ‌دست یابند. گوشی تلفن در اختیار دختر جوانی به نام ملیسا بود که خیلی زود بازداشت شد. وی در جریان بازجویی گفت: این گوشی را دوست پسرم به نام حمید به من هدیه داده است.
بدین ترتیب حمید دستگیر شد و طولی نکشید که دو همدستش هم بازداشت شدند. در ادامه تحقیق مشخص شد حمید و دوستانش با پرسه‌زنی در بهشت زهرا اموال مردم را به سرقت می‌بردند که دراین میان سه‌شاکی دیگر نیز پیدا شدند و این متهمان را شناسایی کردند. سرانجام حمید و دو دوستش به اتهام قتل عمد زن 50ساله بازداشت شدند و صبح دیروز برای محاکمه به شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ انتقال یافتند. در آغاز جلسه چند‌تن از اولیای دم مقتول خواستار قصاص عاملان قتل شدند، اما قرار شد فرزندانش که در خارج از کشور و در انگلیس اقامت دارند به صورت غیابی به طرح شکایت خود اقدام کنند.
در ادامه حمید متهم ردیف اول پای میز محاکمه ایستاد ودر دفاع از خود منکر سرقت شد و در باره کشف گوشی زن فوت شده گفت دوست دخترم این گوشی را از زیر صندلی یک اتوبوس پیدا کرده است و دیگر متهمان هم منکر سرقت و ارتکاب جنایت شدند و اتهامشان را رد کردند.
سپس قضات دادگاه با توجه به اینکه عده‌ای از اولیای دم در دادگاه حضور نداشتند جلسه رسیدگی به این پرونده را به زمان دیگری موکول کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی