[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

خانم معلم در دام راننده شیطان‌ صفت، روزنامه شیراز نوین

مرد شیطان‌ صفت با جا زدن خود به جای راننده اسنپ، خانم معلمی ‌را ربود و پس از آزار و اذیت، اموالش را دزدید. متهم پیش‌از‌این به آزار و اذیت شش زن و دختر جوان اعتراف کرده بود.
 این مرد شیشه‌ای 30‌ساله به نام امید که دارای سابقه کیفری در زمینه سرقت خودرو است، از اوایل دی سال گذشته تا آخرین روزهای اردیبهشت امسال با خودروهای پراید، پژو و سمند دزدی، زنان و دختران را در قلهک و دیگر محله‌های تهران به عنوان مسافر سوار کرده و بعد از آزار و اذیت، پول، طلا و گوشی تلفن همراه آنها را سرقت می‌کرد. او حتی دختری را تا مقابل خانه‌اش در شمال تهران تعقیب کرد و او را در مقابل چشمان خواهرش از پارکینگ خانه‌شان ربود و در دام شیطانی‌اش گرفتار کرد. متهم در جریان آخرین نقشه آدمربایی‌اش ناکام ماند و هنگام فرار هدف شلیک پلیس قرار گرفت و زخمی ‌شد. متهم درباره انگیزه‌اش از این جرایم گفته بود چون زمانی که در زندان بوده دختر مورد علاقه‌اش با فردی دوست شده و به او خیانت کرده به قصد انتقام از زنان به این جرایم دست زده است.
با دستور قاضی رضوانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره‌16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی بود که خانم معلمی ‌که در دام او گرفتار شده بود با حضور در پلیس آگاهی متهم را شناسایی کرد.
وی به افسر تحقیق گفت: روز حادثه از اسنپ درخواست خودرو کردم‌. دقایقی نگذشته بود که خودروی پرایدی مقابلم توقف کرد و به راننده گفتم از اسنپ هستی که تأیید کرد و من سوار شدم. بعد از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد که به او اعتراض کردم. چاقویی را سمتم گرفت و مرا به محله‌ای خلوت کشانده و مورد آزار و اذیت قرارداد و با سرقت پول و اموالم مرا رها کرد. از آن روز کابوس می‌بینم و از رفتن به خیابان و سوار شدن به خودرو وحشت دارم.
متهم زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی جدید قرار گرفت، گفته‌های او را تأیید کرد. تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی