[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

راز شوم خانه مجردی، روزنامه شیراز نوین

مرد میانسالی که کارمند خدماتی بیمارستانی در غرب تهران بود در خانه‌اش با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید. تحقیقات برای شناسایی و بازداشت عامل یا عاملان حادثه در جریان است.
ساعت 10‌دقیقه بامداد روز یک‌شنبه بیستم‌خردادماه مأموران کلانتری‌140 باغ فیض قتل مرد میانسالی را به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند. مأمور کلانتری اعلام کرد: مرد میانسالی در داخل پذیرایی خانه‌اش که طبقه دوم آپارتمان مسکونی هشت‌واحدی است با ضربات چاقوی فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسیده است. با اعلام این خبر بازپرس دادسرای امور جنایی همراه تیمی ‌از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه در خیابان هجرت حوالی پیامبر مرکزی در غرب تهران شد. تیم جنایی در داخل اتاق‌نشیمن با جسد خونین مرد 47‌ساله‌ای به نام محمود روبه‌رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.
نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت مقتول هنگام حادثه از سوی فرد یا افرادی غافلگیر شده و پس از زخمی‌ شدن تلاش کرده خودش را به در ورودی آپارتمان برساند و از همسایه‌ها درخواست کمک کند. پزشکی قانونی در معاینات اولیه اعلام کرد محمود با هفت‌ضربه چاقو که سه‌ضربه به کمر و چهار ضربه دیگر به سینه و شکم اصابت کرده بین 6 تا 10‌ساعت قبل به قتل رسیده است. همچنین مأموران در بررسی محل حادثه با بهم‌ریختگی وسایل خانه مقتول روبه‌رو شدند که نشان می‌داد قاتل یا قاتلان پس از قتل در جست‌وجوی شی یا اشیایی داخل خانه بوده‌اند.
تیم جنایی در تحقیقات میدانی دریافتند مقتول از کارکنان خدماتی بیمارستانی در غرب تهران بود که به صورت مجردی در خانه‌اش زندگی می‌کرده ‌است.
مردی که قتل مرد تنها را به مأموران خبر داده بود در تحقیقات گفت: محمود از بستگان نزدیک من است. او مدتی قبل این آپارتمان را اجاره کرد و تنهایی زندگی می‌کرد. خانواده او در شهرستان زندگی می‌کنند و او هر چند وقت یکبار به شهرستان رفت و آمد دارد. محمود روز پنج‌شنبه در محل کارش حاضر می‌شود و تا پایان وقت اداری کار می‌کند و بعد به خانه‌اش بر‌می‌گردد، اما روز شنبه به محل کارش مراجعه نمی‌کند. سرپرست خدمات بیمارستان تا عصر منتظر محمود بوده اما وقتی خبری از او نمی‌شود با تلفن همراه و تلفن خانه او تماس می‌گیرد، اما هیچ‌کسی تلفن‌ها را جواب نمی‌دهد به همین دلیل سرپرست خدمات بیمارستان نگران می‌شود و موضوع را به خانواده وی در شهرستان خبر می‌دهد. در چنین شرایطی خانواده محمود با من تماس گرفتند و خواستند به محل زندگی محمود بروم و از او خبری بیابم. وی در پایان گفت: ساعتی قبل به در خانه او آمدم، اما هر چقدر زنگ خانه‌اش را نواختم کسی در را باز نکرد تا اینکه نگرانی‌ام بیشتر شد و با کمک همسایه کلید‌سازی را آوردیم و قفل در خانه‌اش را باز کردیم. وقتی وارد خانه شدیم با صحنه هولناکی روبه‌رو شدیم و بلافاصله موضوع را به مأموران پلیس خبر دادیم.
همسایه‌های مقتول هم در تحقیقات پلیسی اعلام کردند که قبل و بعد از حادثه متوجه مورد مشکوکی نشده‌اند و صدای درگیری نیز به گوش آنها نرسیده است.
در ادامه جسد مقتول برای انجام آزمایش‌های لازم به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی فرستاده شد. مأموران در تلاشند تا عامل یا عاملان قتل مرد خدماتی را شناسایی و زوایایی پنهان این حادثه را بر ملا کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی