[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

مهار آتش‌سوزی خودرو در پارکینگ ، روزنامه شیراز نوین

یک دستگاه خودروی سواری روز گذشته در پارکینگ یک ساختمان چند طبقه مسکونی در خیابان حکیمی‌ دچار آتش‌سوزی شد. 
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان آتش‌نشانی، ساکنان این ساختمان وقتی دود و شعله‌های آتش را که از پارکینگ خارج می‌شد مشاهده کردند، بلافاصله در تماس با سامانه 125 کمک خواستند.
ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بی‌درنگ ساعت 16:26 دقیقه روز گذشته آتش‌نشانان ایستگاه‌های‌2، 5 و 18 را به خیابان حکیمی ‌اعزام کرد.
سلیمانی فرمانده عملیات ایستگاه دو آتش‌نشانی شیراز که همراه با نیروهای آتش‌نشانی در محل حادثه حضور یافته بود، در این باره گفت: یک دستگاه خودرو ال‌90 که در داخل پارکینگ یک ساختمان چند طبقه مسکونی متوقف بود، به علت نامعلومی‌ طعمه آتش‌سوزی شد.
وی اضافه کرد: زمانی که آتش‌نشانان در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند، خودرو سواری کاملاً شعله‌ور بود و همچنین آتش در حال سرایت به قسمت‌های دیگر پارکینگ و انباری‌ها بود.
سلیمانی اظهار داشت: آتش‌نشانان به سرعت به مقابله با آتش پرداخته و موفق شدند با استفاده از دو رشته لوله آب پرفشارآتش‌نشانی، آتش‌سوزی خودرو را مهار و نیز از سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند‌.
وی علت بروز این حادثه را از سوی کارشناسان آتش‌نشانی درحال بررسی اعلام و خاطرنشان کرد: دراین حادثه به هیچ یک از ساکنان این ساختمان آسیب جانی نرسید و آتش‌نشانان همه سکنه ساختمان را به سلامت به بیرون ساختمان هدایت کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی