[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

برای ساخت فیلم فقط ۸۹۸میلیون تومان گرفتیم، روزنامه شیراز نوین

پس از اینکه مؤسسه رسانه‌های تصویری آمار کمک‌ها و مشارکت‌های خود در ساخت فیلم‌های سینمایی را منتشر کرد، برخی تهیه‌کننده‌ها به این آمار واکنش منفی نشان دادند. محمد خزاعی تهیه‌کننده فیلم پرحاشیه «قلاده‌های طلا» در مصحبه‌ای اعلام کرد از این مؤسسه مبلغ دو میلیارد و 700میلیون تومان دریافت نکرده، بلکه آنها برای مشارکت در این فیلم 898میلیون پرداخت کردند. 
به گزارش فارس، محمد خزاعی تهیه‌‌کننده فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» درباره رقم اعلام شده توسط مؤسسه رسانه‌های تصویری گفت: «در سال 1390 زمانی که ما پروژه «قلاده‌های طلا» را در دست ساخت داشتیم، مؤسسه رسانه‌های تصویری 33درصد در این فیلم مشارکت کرد و رقم دقیق مشارکت این مؤسسه، حدود 898میلیون تومان بوده است.» او در ادامه، رسانه‌ها و سازمان سینمایی را به تخریب شخصیت خود و فیلم «قلاده‌های طلا» متهم کرد و گفت: «متأسفانه در خبری که چندی پیش توسط سازمان سینمایی منتشر شد، رقم حمایت از فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» حدود 2میلیارد و 700میلیون تومان اعلام شده بود. برخی رسانه‌ها با دست گرفتن مبلغ اشتباهی که سازمان سینمایی درباره این فیلم سینمایی اعلام کرده بود، اقدام به تخریب شخصیت من و فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» کردند. این تهیه‌کننده سینمای ایران همچنین توضیح داد: «سازمان سینمایی بعد از انتشار این آمار درصدد تصحیح آن برنیامده بود و اصلاحیه‌ای که چند روز بعد از انتشار آمار مشارکت‌ها اعلام شد با پیگیری‌های ما صورت گرفت؛ هرچند آن اصلاحیه‌ هم دیده‌ نشد و هنوز برخی تصور می‌کنند ما چنین مبلغی را دریافت کرده‌ایم. برایم جالب است که چرا از میان آن همه فیلم، فقط رقم مشارکت فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» اشتباه نوشته می‌شود. 
خزاعی در پایان تصریح کرد: «مؤسسه رسانه‌های تصویری با انتشار این مبلغ غلط، باعث تشویش و نشر اکاذیب شد و همین موضوع باعث شد برخی، اقدام به تخریب پروژه فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» کنند. مؤسسه رسانه‌های تصویری بعد از رخ دادن چنین اشتباهی فقط یک اصلاحیه منتشر کرد و هیچ‌گونه عذرخواهی رسمی بابت آن خبر دروغ از من نکرد، متأسفانه این دوستان آبروی امثال من برایشان مهم نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی