[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

مدیر روزهای خوش نباشید! خود را در مسیر خدمت به مردم هزینه کنید، روزنامه شیراز نوین

روز یکشنبه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس با موضوع اوقات فراغت در محل سالن جلسات فرمانداری شیراز به ریاست ‌هادی پژوهش‌جهرمی ‌معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس و دبیری حیدر‌علی کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای رسمی ‌این ستاد تشکیل شد. به گزارش خبرنگار برنا از فارس، این جلسه با انتقاد شدید معاون سیاسی و امنیتی فارس خطاب به مدیران اجرایی عضو ستاد ساماندهی آغاز شد تا این جلسه با رویکردی انتقادی- تحلیلی و شفاف آغاز شود.
هادی پژوهش‌جهرمی‌ مدیریت را در شرایط کنونی عملیاتی توصیف کرد و بیان کرد: مدیر روزهای خوش نباشید و خود را در مسیر خدمت به مردم هزینه کنید.
این مقام مسئول با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران ارشد و عضو ستاد ساماندهی امور جوانان فارس در جلسات اصلی ابراز داشت: کار ستادی نیازمند تصمیم‌سازی اصولی و حضور برنامه‌ریزی شده و قدرتمند مدیران استانی در جلسات ستاد است و در صورت تکرار غیبت مدیران برخورد‌های قانونی محکمی ‌را خواهیم داشت.
پژوهش‌جهرمی ‌با هدایت جلسه به سمت اتخاذ تصمیمات کاربردی و اثربخش خواستار تحلیل آماری دقیق مجموعه عملکرد ستاد در سال1396‌، تشکیل کمیته تخصصی فوق‌العاده فراغت با مدیریت اداره کل ورزش و جوانان فارس برای سال‌97 شد و بیان کرد:
به‌نظر می‌رسد تنها مدیر کل فعال و آماده به خدمت در حوزه برنامه‌ریزی جوانان‌، مدیرکل ورزش و جوانان فارس است، بنابراین از ایشان می‌خواهم کلیه ظرفیت‌های معلوم و مغفول مانده دستگاه‌های اجرایی را برای ارایه خدمات فراغتی به خانواده‌ها شناسایی و برنامه‌ریزی کنند و در اولین اقدام دستگاه‌ها خدمات خود را ضمن اعلام به ستاد برای کارمندان و خانواده‌های آنها برنامه‌ریزی کنند.
در ادامه جلسه حیدر‌علی کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گزارشی از مجموعه اقدامات سال‌96 ارائه کرد و اقدامات اجرایی اداره کل ورزش و جوانان فارس برای سال‌97 را این‌گونه بیان کرد:
ستاد ساماندهی امور جوانان فارس متولی برنامه‌ریزی در سطح فارس است و ما خودمان را پاسخگوی تمامی‌ جوانان استان می‌دانیم، به همین منظور در راستای تکالیف قانونی خود اقدامات عمرانی گسترده و بی‌بدیلی در زمینه توسعه زیرساخت‌های عمرانی ورزشی داشته‌ایم به‌گونه‌ای که بیش از 270‌چمن مینی فوتبال را در یک‌ساله اخیر به مردم تحویل داده‌ایم و پروژه‌های متعدد دیگری را تا پایان سال 97 تکمیل و بهره‌برداری خواهیم کرد. کامیاب افزود: ورزش و جوانان فارس اقدامات مؤثری را در توسعه اجتماعی روستاها با بهره‌گیری از توان ورزشی خود داشته است و در آخرین اقدام 50‌خانه ورزش روستایی را با حداقل متراژ100‌متر با استقرار امکانات ورزشی تجهیز کرده است.
در این جلسه نمایندگان ادارات و سمن‌های جوان فارس نیز پس از ارایه گزارشات آماری و رویکردی توسط علی رضایی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس به بحث و تبادل نظر در‌خصوص برنامه‌ها و سطح تعاملات بین سازمانی خود پرداختند‌.
این جلسه با نظر ‌هادی پژوهش‌جهرمی‌ معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس و رئیس جلسه پس از توافق اعضا مقرر شد به منظور جمع‌بندی موضوعات‌، تکمیل برنامه‌ریزی و تأیید پیشنهادات و مصوب کردن پیشنهادات اجرایی جهت ابلاغ در سطح فارس اوایل هفته آینده جلسه دوم و تکمیلی ستاد با موضوع اوقات فراغت جوانان تشکیل می‌شود‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی