[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۱
  • دوره جدید

دورهمی ‌ستاره‌های وزنه‌برداری در تیم متمول، روزنامه شیراز نوین

اکثر ستاره‌های وزنه‌برداری ایران در آستانه شروع لیگ برتر به تیم بیمه رازی پیوستند. به گزارش «ورزش سه»، در حالی که فدراسیون وزنه‌برداری برای سال‌۹۷ زمان برگزاری لیگ برتر این رشته را تغییر داده، تیم‌های حاضر در این مسابقات در حال بستن تیم و جذب نفرات مدنظر خود هستند.
۵ و ۶ تیرماه نخستین هفته از لیگ برتر وزنه‌برداری به میزبانی سالن وزنه‌برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد. قبل از این فدراسیون از حضور ۸‌تیم در این رقابت‌ها خبر داده بود و فعلاً خبری از انصراف حتی یک تیم هم منتشر نشده است.
تیم بیمه رازی که سال گذشته با ورود به لیگ برتر وزنه‌برداری اکثر ملی‌پوشان را در اختیار گرفت و قهرمان شد، امسال نیز با توپ‌پُر به میدان آمده و اکثر ستاره‌ها را جمع کرده است.
مسئولان این تیم طی روزهای اخیر با نفرات شاخصی همچون بهداد سلیمی، سهراب مرادی، سعید علی حسینی، همایون تیموری، مسعود چترایی و محمدرضا براری قرارداد امضا کرده‌اند. 
مناطق نفت خیز جنوب و ملی حفاری هم از دیگر تیم‌هایی هستند که برخی از ملی‌پوشان را جذب کرده‌اند؛ فعلاً بیمه رازی در این زمینه پیشتاز است.
با وجود اینکه هفته اول لیگ وزنه‌برداری به‌عنوان محلی برای رکوردگیری جهت حضوردر بازی‌های آسیایی عنوان شده، همچنان کیانوش رستمی ‌و علی‌هاشمی‌ با هیچ تیمی ‌قرارداد امضا نکرده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی