[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

آغاز طرح اسکان تابستانه فرهنگیان ، روزنامه شیراز نوین

دبیر ستاد اسکان آموزش‌وپرورش فارس از آغاز طرح اسکان تابستانه فرهنگیان از هفته آخر خردادماه در استان خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی ‌آموزش‌وپرورش فارس، خدابخش شهبازی با بیان اینکه ستاد اسکان موقت فرهنگیان در تابستان از هفته آخر خردادماه در استان فارس آغاز به فعالیت خواهد کرد، گفت: در تمام شهرستان‌های استان پایگاه پذیرش فرهنگیان مستقر می‌شود و در شیراز نیز 2 پایگاه برای این موضوع در نظر گرفته شده است. 
وی با بیان اینکه براساس تصمیم ستاد اسکان، پایگاه‌های پذیرش مسافران در کنار خیابان، محل‌های پر رفت‌وآمد و نزدیک به ورودی‌های شهر مستقر می‌شود، افزود: یکی از پایگاه‌های اسکان تابستانه فرهنگیان در شیراز، در مدرسه اخترمعدل واقع در بلوار مدرس و دیگری نیز در هنرستان دارالفنون در بلوار امیرکبیر راه‌اندازی می‌شود. شهبازی با بیان اینکه همه نواحی آموزش و پرورش شیراز آمادگی لازم برای اسکان فرهنگیان را دارند، گفت: با توجه به اینکه در ایام تابستان برخی مدارس در دست تعمیرند و یا اینکه برنامه‌های جانبی برای دانش‌آموزان تدارک دیده‌اند، مدارسی که می‌توانند در طرح اسکان مشارکت داشته باشند، طی هفته جاری تعیین خواهند شد.
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش‌وپرورش فارس خاطرنشان کرد: تابستان سال گذشته در مجموع 55 پایگاه پذیرش اسکان موقت فرهنگیان در شهرستان‌های استان فارس راه‌اندازی شد و 220 مدرسه در قالب 1600 کلاس درس در طرح اسکان مشارکت داشته‌اند.
شهبازی با اشاره به اسکان  449 هزار و 694 نفرروز در مدارس فارس در ایام تابستان سال گذشته، عنوان کرد: در تابستان سال گذشته در مجموع 149 هزار و 898 نفر در قالب 41 هزار و 813 خانوار در مدارس فارس اسکان یافتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی