[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۱
  • دوره جدید

تعمیرات اساسی تجهیزات برقی در مراکز انتقال نفت منطقه فارس، روزنامه شیراز نوین

تعمیرات اساسی الكتروفن توربین‌ها، الکتروپمپ‌های مخازن زیرزمینی و تابلوهای برق MCC مراكز انتقال نفت گچساران، نورآباد و شهید صفری‌نژاد انجام شد.
به گزارش روابط عمومی ‌شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه فارس، مهندس رضا روزگار رئیس واحد نگهداری و تعمیرات برق منطقه فارس با اعلام این خبر گفت: باتوجه به اورهال پالایشگاه شیراز و توقف مراكز انتقال، فرصت خوبی بدست آمد تا فعالیت‌هایی كه مدت‌ها درصدد انجام آن بودیم و به دلیل نیاز در سرویس بودن تابلوها و توربین‌ها وقت كافی و اجازه برای انجام آن‌ها وجود نداشت، در این مدت محدود برنامه‌ریزی و انجام شود.
وی افزود: با تلاش بی‌وقفه كاركنان واحد تعمیرات برق تعمیر اساسی، تعداد 13دستگاه الكتروفن خنک‌كننده توربین‌ها، و سرویس تابلوهای MCC مراكز انتقال نفت گچساران، نورآباد و شهید صفری‌نژاد، تعمیرات اساسی دو دستگاه الکتروپمپ مخازن زیرزمینی نورآباد و گچساران و رفع اشکال ترمینال باکس ضد انفجار آن‌ها، در مدت یک ماه توقف مراكز انتقال و با بکارگیری 400 نفرساعت صورت گرفت.
روزگار در پایان گفت: تعمیرات الکتروفن‌ها شامل بازبینی قطعات موتور، تعویض بالبرینگ‌ها، گریسکاری، تست مقاومت عایقی سیم‌پیچ‌ها، تست لرزش و اندازه‌گیری جریان خروجی بوده و در نهایت پس از اطمینان از صحت عملكرد، موتورها تست و راه‌اندازی شد و همچنین تمامی ‌فیدرهای MCC روم مراکز فوق آچارکشی و گردگیری شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی