[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

امکان مجدد برای ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید فراهم شد، روزنامه شیراز نوین

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از در نظر گرفتن مهلت مجدد ثبت نام در دوره‌های کاردانی مؤسسات غیر‌انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای از 8 تا 12‌مرداد ماه خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر‌دولتی سال‌۹۷ که پذیرش در آن‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) است، از روز یکشنبه ششم خرداد ماه، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی 
www.sanjesh.org آغاز شده بود و با در نظر گرفتن مهلت تمدیدشده ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۰‌خرداد ماه جاری پایان پذیرفت.
وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آمار اولیه گزارش شده تعداد 32‌هزار و 680 داوطلب در دوره‌های کاردانی مؤسسات غیر‌انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای ثبت‌نام کردند. بدیهی است آمار نهایی متعاقباً اعلام خواهد شد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده فرصت مجددی برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی ‌داطلبان و حتی افرادی که مایل به ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر‌دولتی سال‌۹۷ باشند، در نظر گرفته شده است که داوطلبان از 8 تا 12‌مرداد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش و یا ثبت نام مجدد اقدام کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی