[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

سبد خالی تیم‌های مدعی ، روزنامه شیراز نوین

هیچ‌کدام از تیم‌های مدعی فوتبال ایران فعالیتی در نقل‌وانتقالات نداشته‌اند.
به گزارش ورزش سه، لیگ بیست‌وسوم فوتبال ایران با قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و سپاهان در جام جذفی به پایان رسید و انتظار می‌رفت تا تیم‌های بالانشین جدول باتوجه به رقابت نزدیکی فصل آینده در بازی‌های داخلی و رقابت‌های سختی که در مسابقات آسیایی خواهند داشت خیلی زود وارد نقل‌وانتقالات شوند، اما خبری از جذب بازیکن نیست و چراغ‌خاموش مشغول فعالیت هستند!
تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور مدعیانی خواهند بود که انتظار می‌رفت رقابت نزدیکی در نقل‌وانتقالات برای جذب ستاره‌های فوتبال ایران داشته باشند، اما فقط اسامی مختلفی در کنار نام آنها منتشر شده و رونمایی از هیچ خرید و بازیکن جدیدی انجام نشده است! پرسپولیسی‌ها علاوه بر اینکه هنوز بازیکن جدیدی جذب نکردند صحبت‌هایی از جدایی ستاره‌های باتجربه این تیم هم به گوش می‌رسد و هنوز به‌صورت رسمی به بازار نقل‌وانتقالات وارد نشده‌اند.
استقلالی‌ها هم شرایط مشابهی دارند و نزدیک‌ترین بازیکنان به این تیم دو بازیکن اهل بوسنی و محمدحسین اسلامی هستند که هیچ‌کدام هنوز اعلام رسمی نشده و جذب دو بازیکن اهل بوسنی هم با حواشی زیادی همراه بوده است.
در این بین شرایط سپاهان عجیب‌تر از دیگر تیم‌های مدعی است؛ آن‌ها علاوه بر اینکه نتوانستند بازیکن جدیدی جذب کنند با جدایی مغانلو و رضاییان خروجی‌های مطرحی داشته‌اند و سبد نقل‌وانتقالاتی آنها خالی‌تر از دیگر رقباست.
تراکتوری‌ها هم شرایط مشابه‌ای دارند؛ آن‌ها که همیشه یکی از پُرسروصداترین تیم‌هایی هستند که با جذب ستاره‌های ملی و خارجی مطرح بازار نقل‌و‌انتقالات را گرم می‌کنند، هنوز هیچ بازیکنی جذب نکردند و رسماً به مارکت تابستانی وارد نشدند.
باید دید در بین باشگاه‌های مدعی کدام تیم اولین بازیکن را جذب خواهد کرد و رقابت نقل‌وانتقالاتی را داغ خواهد کرد؟ در روزهای اخیر خبری از جذب بازیکن نبوده است، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که طی روزهای آینده نقل‌وانتقالات فوتبال ایران سر و شکل جدی‌تری به خود بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی