[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

وزیر صمت: به‌زودی خودروسازان برای خرید خودرو به مردم وام می‌دهند، روزنامه شیراز نوین

وزیر صمت:
به‌زودی خودروسازان
برای خرید خودرو به مردم وام می‌دهند

وزیر صمت ضمن اشاره به بهبود وضعیت اقتصادی کشور، تصریح کرد: در آینده نزدیک به نقطه‌ای خواهیم رسید که تولید و عرضه خودرو به اندازه‌ای بیشتر از تقاضا باشد که خودروسازان به مردم وام دهند تا محصولات آن‌ها را بخرند.
عباس علی‌آبادی، وزیر صمت گفت: به‌زودی بار دیگر پیش‌فروش خودرو خواهیم داشت و خودروهایی که فروخته‌شده نیز دارند تحویل داده می‌شوند؛ داده‌های گمرک هم این موضوع را تأیید می‌کند.
وی تصریح کرد: من فکر می‌کنم اگر برنامه‌هایی که تنظیم شده خوب اجرا شود، پیش‌بینی ما این است که کسی برای خرید خودرو پشت صف نخواهد ماند و در آینده نزدیک به نقطه‌ای خواهیم رسید که تولید و عرضه به اندازه‌ای بیشتر از تقاضا باشد که خودروسازان به مردم وام دهند تا محصولات آن‌ها را بخرند؛ البته الان خودروسازان دارند این کار را می‌کنند.
علی‌آبادی اظهار کرد: مردم عجله نکنند، خودرو را به‌عنوان کالای سرمایه‌ای نخرند و در پارکینگ مخفی نکنند؛ زیرا هم عمر خودرو کاهش پیدا می‌کند و هم ممکن است بعداً متضرر شوند یا اگر این کار را انجام می‌دهند، با بررسی اقدام کنند.
به گزارش ایلنا، وی افزود: این اقدامات برآمده از حس نگرانی از کاهش ارزش پول کشور است که البته یک حس است و واقعیت ندارد؛ بسیاری از پدیده‌های اقتصادی ما حسی است. علی‌آبادی گفت: البته باید احساس جامعه را محترم شمرد؛ زیرا ناشی از عواملی است، اما مهم است که مردم بدانند وضعیت اقتصادی کشور رو به بهبود است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی