[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

ایجاد تحول با ترکیب تجربه و انرژی جوانان ، روزنامه شیراز نوین

محمدهادی ایمانیه در آیین تکریم از بازنشستگان استانداری فارس گفت: ترکیبی از فکر و اندیشه‌ بزرگ‌ترهای جامعه با انرژی و نشاط جوان‌ها، جامعه‌ای بیش از پیش متحول ایجاد می‌کند. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه شامگاه سه‌شنبه دوازدهم تیرماه در آیین تکریم از بازنشستگان استانداری فارس که هم‌زمان با روز تکریم خانواده و بازنشستگان برگزار شد، گفت: به کار بردن کلمه بازنشسته سخت است؛ هر مسلمانی تا نفس دارد محکم و قوی ایستاده است.
استاندار فارس با تأکید بر اینکه تدبیر، فکر، اندیشه و تجربه همواره دنیا را اداره می‌کند و می‌تواند آن را متحول سازد، تصریح کرد: ترکیبی از فکر و اندیشه‌ بزرگ‌ترهای جامعه با انرژی و نشاط جوان‌ها، جامعه‌ای بیش از پیش متحول ایجاد می‌کند.
وی با تصریح بر اینکه خوشحالیم در کشوری زندگی می‌کنیم که خانواده را به‌عنوان رکن اصلی جامعه می‌داند، خاطرنشان کرد: خانواده در ایران اسلامی در مقایسه با بسیاری از کشورهای غربی و اروپایی از جایگاه والا و برتری برخوردار است؛ محبت و علاقه و صمیمیتی که بین خانواده‌های ایرانی حاکم است، در کمتر جامعه‌ای مشاهده می‌شود.
ایمانیه با تأکید بر اینکه همواره باید قدردان و شکرگزار این نعمت بی‌نظیر باشیم، از نقشه شوم دشمنان برای جداسازی فرزندان از بطن خانواده سخن گفت و افزود: باید تلاش شود تا بنیان خانواده و روابط عاطفی و صمیمی آن همچون گذشته استمرار پیدا کند.
نماینده عالی دولت در فارس، خصوصیت هر ایرانی مسلمان را توجه به بنیان خانواده، استحکام آن و دوستی و صمیمیت حاکم بین خانواده‌ها عنوان کرد و در بخش دیگر سخنان خود ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای بازنشستگان حاضر در جلسه گفت: موضوعات مطرح‌شده از جانب شما عزیزان را یادداشت کردم و برای تحقق آنچه مدنظر شما و برای رفاه و آسایش شماست، تلاش خواهم کرد.
وی از پیگیری برای افزایش سرعت اختصاص تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان سخن گفت و در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی از توجه ایشان به معیشت بازنشستگان و تلاش‌های انجام‌شده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان سخن گفت و خاطرنشان کرد: اجرای قانون همسان‌سازی بازنشستگان را به سهم خود پیگیری می‌کنم.
 ایمانیه بیمه تکمیلی بازنشستگان را موردتوجه قرار داد و افزود: در قدم اول یک نفر به‌عنوان مسئول پیگیری اسناد پزشکی بازنشستگان و واریز وجه‌های مربوط به آن معرفی می‌شود تا بازنشستگان دغدغه رفت و آمدهای اداری را نداشته باشند.
وی از واریز مبلغ پنج‌میلیارد ریال به حساب صندوق قرض‌الحسنه میلاد خبر داد و از واریز مجدد همین مبلغ در ماه آینده به حساب این صندوق در جهت اختصاص تسهیلات خرد به بازنشستگان سخن گفت و در بخش دیگر سخنان خود به پیگیری برای اختصاص باشگاه رفاهی ویژه پرسنل و بازنشستگان استانداری متعهد شد و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری را مأمور بررسی و پیگیری این موضوع کرد.
استاندار فارس در پایان سخنان خود ضمن اینکه از پیشکسوتان خواست تجربه‌های خود را با مدیران به اشتراک بگذارند، با اشاره به فرمایش پیامبر اکرم(ص) مبنی بر اینکه «بزرگداشت پیشکسوتان به‌مثابه بزرگداشت خداوند عز و جل است»، گفت: برای تک‌تک شما عزیزان احترام قائلم؛ جامعه‌ای که به افراد پیشکسوت و بزرگ‌تر احترام نگذارد، جامعه غیراسلامی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی