[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

دستگیری سارقان مشاعات ساختمانی با ۲۰ فقره سرقت در شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری سارق مشاعات ساختمانی با 20 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» در گفت‌وگو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اموال موجود در مشاعات مجتمع‌های مسکونی برخی مناطق شهر، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران انتظامی مأموران «کلانتری 19 بوستان» قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با انجام اقدامات پلیسی، دو سارق را که با ترفندی خاص وارد مجتمع‌های مسکونی می‌شدند و اقدام به سرقت پمپ و کنتور آب، اموال موجود در انباری و پارکینگ‌ها می‌کردند، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان تعدادی اموال سرقتی کشف شد، گفت: سارقان در تحقیقات به 20 فقره سرقت اموال مشاعات ساختمانی اعتراف کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه سارقان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، از ساکنان آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی خواست: در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک افراد ناشناس، خصوصاً در ساعات پایانی شب، موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی