[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

متناسب‌سازی مستمری‌بگیران تأمین ‌اجتماعی اجرایی شد ، روزنامه شیراز نوین

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین ‌اجتماعی، از پرداخت مبلغ سه‌میلیون تومان بابت علی‌الحساب متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان عزیز برای ماه‌های فروردین تا خردادماه خبر داد. به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین ‌اجتماعی، موسوی با اشاره به رویکرد دولت مردمی سیزدهم و شهید جمهور درمورد ارتقای معیشت اقشار بازنشسته و مستمری‌بگیر گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی و مهم دولت مردمی سیزدهم و شخص رئیس‌جمهور شهیدمان حضرت آیت‌الله رئیسی، توجه به معیشت و زندگی بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز بود.
مدیرعامل سازمان تأمین ‌اجتماعی افزود: در استمرار این نگاه، دولت محترم بر اساس مصوبه‌ای که در هفته گذشته به موجب قانون بودجه داشت، به همه صندوق‌های بازنشستگی ابلاغ کرد که سه‌میلیون تومان بابت متناسب‌سازی فروردین تا خرداد به‌صورت علی‌الحساب برای متناسب‌سازی و معیشت بازنشستگان عزیز واریز کنند. ما هم اعلام کرده بودیم که در تلاش هستیم به محض تأمین منابع که رقمی بالغ بر 12هزار و 600میلیارد تومان را شامل می‌شود، این مبلغ علی‌الحساب را پرداخت ‌کنیم. به لطف خداوند متعال و با همکاری سازمان برنامه و نظام پولی و بانکی کشور و عزیزانی که در سازمان تلاش کردند، این منابع تأمین شده و مبلغ سه‌میلیون تومان به حساب همه مستمری‌بگیران و بازنشستگان عزیز سازمان تأمین ‌اجتماعی واریز می‌شود.
وی افزود: بعد از این ما در تعامل با بازنشستگان عزیز و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی، احکام و شرایطی را که به موجب قانون بایستی تطبیق و اجرا کنیم، جمع‌بندی خواهیم کرد.
وی افزود: این واریز برای همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران خواهد بود و با هماهنگی فنی با بانک، هم‌اکنون به‌صورت کامل به حساب همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز تأمین ‌اجتماعی واریز می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی