[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

کشف ۱۳‌تن مواد مخدر در فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر 13‌تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 86‌درصد افزایش داشته است. 
سردار احمد علی گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: مواد مخدر تاکتیک و فتنه استکبار جهانی است که دشمنان سعی دارند با استفاده از آن جوانان این مرز و بوم را به این معضل بزرگ دچار سازند.
وی با بیان اینکه مبارزه با این پدیده شوم و دستگیری قاچاقچیان همواره از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی استان فارس می‌باشد، ادامه داد: با تلاش مأموران انتظامی، از ابتدای سال جاری تا کنون 14 باند مواد مخدر منهدم شده است.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: طی این مدت بالغ بر 13‌تن انواع مواد مخدر کشف و در این رابطه سه هزار و 500‌نفر متهم شامل قاچاقچی، حمل کننده، توزیع کننده، خرده فروش و‌... دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.
این مقام ارشد انتظامی استان فارس با اشاره به افزایش 86‌درصدی کشفیات مواد مخدر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزود: در این مدت تعداد دستگیری متهمان نیز با افزایش 9‌درصدی روبرو بوده است.
سردار گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عزم جدی پلیس در خصوص جمع‌آوری معتادان متجاهر گفت: این موضوع به‌صورت ویژه و مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و در این رابطه نقاط آلوده به مواد مخدر در سطح استان شناسایی و اقدامات لازم انجام گرفته است.
وی همکاری بیش از پیش مسئولان و مردم با پلیس را در راستای حل معضل اعتیاد در جامعه خواستار شد و افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک و فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی