[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

میزان محرومیت ۴‌ورزشکار دوپینگی اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اسامی ‌چهار ورزشکار دوپینگی را که مراحل دادرسی آنها به‌طور کامل طی شده را اعلام کرد. فدراسیون پزشکی ورزشی در مسابقات داخلی رشته‌های مختلف اقدام به اخذ نمونه دوپینگ از ورزشکاران به صورت تصادفی یا اختیاری می‌کند. در همین راستا در هر مقطع این فدراسیون نام ورزشکارانی که دوپینگ آنها قطعی شده را به همراه میزان محرومیتشان اعلام می‌کند.
امروز نام ۴‌ورزشکار از رشته‌های وزنه‌برداری،‌ بسکتبال، دوومیدانی و کشتی اعلام شده که محرومیتشان از ۶‌ماه تا ۴سال لحاظ شده است.
این ورزشکاران در سال ۲۰۱۸ مرتکب تخلف دوپینگ شده‌اند و حکم قطعی آنها به این شرح صادر شده است:
۱- میلاد رضایی از وزنه‌برداری به دلیل مصرف ماده ممنوعه متاندینون به مدت چهار سال (از ۱۲‌اسفندماه ۱۳۹۵ تا ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۰‌) محروم شد.
۲- عماد سلمانی از بسکتبال به‌دلیل مصرف ماده ممنوعه متیل هگزان آمین به مدت شش‌ماه(از ۲۲‌اسفندماه ۹۶ تا ۲۱‌شهریورماه‌۹۷) محروم شد.
۳- علی ارژنگ‌نژاد از دوومیدانی به دلیل مصرف ماده ممنوعه استانوزولول به مدت چهار‌سال(از ۲۲‌اسفند ۹۶ تا ۲۱‌اسفندماه ۱۴۰۰‌محروم شد).
۴- احمد میرزاپور از کشتی به دلیل مصرف ماده ممنوعه استانوزولول به مدت چهار‌سال(از ۱۴‌فروردین‌ماه ۱۳۹۷ تا ۱۳فروردین‌ماه۱۴۰۱ محروم شد).

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی