[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

رحیمی: خداحافظی‌ام از دنیای کشتی صحت ندارد، روزنامه شیراز نوین

آزادکار سبک وزن قهرمان جهان گفت: مثل سرباز در کشتی هستم و هرکجا کادر فنی و فدراسیون صلاح بدانند حضور خواهم داشت. حسن رحیمی‌ در گفت‌وگو با تسنیم، درخصوص اخباری مبنی بر خداحافظی وی از دنیای کشتی اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و من هنوز تصمیمی ‌در خصوص آینده نگرفته‌ام. درست است که اکنون به‌عنوان مربی در اردوی تیم ملی حضور دارم اما این به معنای اتمام دوره کشتی‌گیری من نیست.
آزادکار سبک وزن قهرمان جهان عنوان کرد: به دلیل مصدومیت و طی کردن دوره نقاهت و رسیدن به شرایط ایده‌آل باید چند ماه دیگر صبر کنم و پس از آن در صورتی که قادر به کشتی گرفتن باشم قطعاً روی تشک خواهم رفت و با توجه به اینکه ٢‌سال تا رسیدن به سی‌سالگی زمان دارم، همچنان در اندیشه قهرمانی هستم.
رحیمی‌ ادامه داد: من مثل سرباز در کشتی هستم و هرکجا کادرفنی و فدراسیون صلاح بدانند حضور خواهم داشت. امروز به عنوان مربی و فردا به عنوان کشتی‌گیر. مهم این است که تیم ایران و پرچم کشورمان سرافراز باشد.
وی گفت: اکنون نیز تجربیات چندین سال خود را در اختیار کشتی‌گیران می‌گذارم و در کنار آنها نیز در جو و اتمسفر مثبت کشتی حضور دارم تا مصدومیتم بهبود یابد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی