[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

رقابت فرزندان پاسدار در جشنواره شمیم خانواده، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط‌عمومی مرکز تربیت‌بدنی و ورزش بسیج سپاه فجر استان فارس سه‌شنبه ۱۲ تیرماه 1403جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان ذکور پاسدار با همکاری امور خانواده سپاه فجر استان فارس به‌منظور انتخاب ورزشکاران برتر جهت تشکیل و اعزام به مسابقات کشوری با حضور بیش‌از ۱۵۰ نفر ورزشکار در مجموعه فرهنگی ورزشی فجر برگزار شد.
مسئول مرکز تربیت‌بدنی و ورزش بسیج سپاه فجر استان فارس ضمن اشاره به اهمیت توجه به ورزش و سلامتی خانواده کارکنان سپاه و ایجاد نشاط و شادابی و حس رقابت در بین فرزندان همکار ازطریق برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها، افزود: با عنایت به اطلاع‌رسانی شایسته و شناسایی ظرفیت و استعدادهای موجود سعی کردیم با برگزاری مسابقات در رشته‌های مختلف بهترین نفرات را انتخاب کنیم.
سرهنگ پاسدار محمدهادی درودمند ادامه داد: به یاری خداوند با توجه به فرصت محدودی که تا برگزاری مسابقات کشوری داریم نسبت به برگزاری جلسات تمرینی در راستای ارتقای سطح فنی ورزشکاران در رشته‌های مختلف با حضور مربیان برتر استان، کاروان ورزشی فرزندان ذکور پاسدار را راهی این دوره از مسابقات کنیم.
وی در پایان گفت: این مسابقات در ۷ رشته ورزشی فوتسال، شنا، آمادگی‌جسمانی، والیبال، تکواندو، تیراندازی و کشتی به‌صورت جشنواره‌ای برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی