[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۲۲
  • دوره جدید

باشگاه سوارکاری شبدیز زرقان، میزبان رقابت‌های پرش با اسب استان ، روزنامه شیراز نوین

چهارمین و پنجمین رویداد پرش اسب استان فارس، روزهای پنجشنبه و جمعه ٢٤ و ٢٥خردادماه در باشگاه سوارکاری شبدیز زرقان برگزار می‌گردد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، عبدالرضا ستوده دبیر هیئت سوارکاری استان در این‌باره گفت: در راستای اجرای تقویم ورزشی هیئت سوارکاری استان فارس و آماده‌سازی سوارکاران رشته پرش با اسب برای حضور در مسابقات و رویدادهای کشوری، ملی و جهانی، این مسابقات با آخرین استانداردهای روز جهان و برابر قوانین ملی پرش برگزار می‌گردد.
دبیر هیئت سوارکاری فارس افزود: همکاری‌های همه‌جانبه مدیرکل ورزش و جوانان فارس و معاونان ایشان در توسعه همه‌جانبه ورزش سوارکاری در استان فارس نقطه قوت فعالیت ما است و تیم منسجم اجرایی و برگزاری مسابقات اعم از رئیس کمیته پرش، سرداور، داوران، سرکلانتر، کلانتران، دامپزشک، طراح مسیر و پارکورچین و همکاری مدیران باشگاه‌های سوارکاری در رشته پرش با اسب، شاهد برگزاری مسابقات قانونمند در سطح باشگاه‌های سوارکاری دارای مجوز در استان فارس برابر تقویم ورزشی تدوین شده در کمیته‌های ورزشی هستیم.
وی توجه ویژه به ورزش سوارکاری در شهرستان‌ها و توسعه اساسی فضاهای سوارکاری را در چند شهرستان دارای قابلیت، از برنامه‌های در دست اقدام هیئت سوارکاری استان در سال ٩٧ عنوان کرد و گفت: ما خواستار توجه ویژه مدیران شهرستان‌ها و رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها در گزینش و معرفی افراد توانمند به عنوان رئیس هیئت سوارکاری شهرستان‌ها هستیم، زیرا شایسته‌سالاری در این رشته اولویت هیئت است.
دبیر هیئت سوارکاری فارس در پایان گفت: از عموم علاقه‌مندان به ورزش زیبا و مفرح سوارکاری برای تماشای چهارمین و پنجمین رویداد پرش با اسب استان فارس دعوت می‌کنیم از ساعت ١٨ تاریخ‌های اعلام شده، به باشگاه سوارکاری شبدیز زرقان مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی