[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

مردم پیروز اصلی صحنه انتخابات هستند ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با مشارکت در فرایند رأی‌گیری دومین دور انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: حضور اهالی فرهنگ و هنر در صف‌ رأی، ترویج‌کننده مشارکت انتخاباتی است.
حمیدرضا قانعی روز جمعه پس از آنکه با حضور در شعبه اخذ رأی حرم مطهر شاهچراغ (ع)، رأی خود را به صندوق انداخت، اظهار کرد: جامعه فرهنگ و هنر مانند دیگر اصناف و اقشار جامعه همواره در انتخابات مشارکت کرده‌اند؛ با این تفاوت که به واسطه شناخته‌شده‌تر بودن، حضورشان در پای صندوق رأی معنای دیگری به همراه دارد و مروج مشارکت انتخاباتی است. وی افزود: اهالی فرهنگ و هنر فارس همواره در این رویداد سرنوشت‌ساز شرکت کرده‌اند و مردم را هم به پای صندوق‌های رأی فراخوانده‌اند و این دوره نیز شاهد حضور پررنگ اهالی فرهنگ و هنر فارس در صف‌های اخذ رأی بودیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: مردم ایران یک بار دیگر در چهل‌وپنجمین سال انقلاب اسلامی در معرض انتخاب قرار گرفتند و به عنوان یکی از ارکان جدی جمهوری اسلامی، نقش‌آفرینی می‌کنند.
وی افزود: مردم به عنوان رکنی مهم در نظام جمهوری اسلامی هویت دارند و همیشه در صحنه بوده‌اند و این بار نیز با مشارکت خود، آینده درخشانی را برای ایران اسلامی رقم می‌زنند.
قانعی عنوان کرد: مردم با انگیزه‌های مختلف در انتخابات شرکت می‌کنند؛ برخی برای پاسخ‌گویی به ندای رهبر معظم انقلاب پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند، برخی برای پاسداشت خون شهدا و بزرگداشت یاد سردار شهید قاسم سلیمانی به پای صندوق‌ها می‌آیند و برخی برای بالا نگه‌داشتن پرچم انقلاب اسلامی در انتخابات مشارکت می‌کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: نتیجه انتخابات هرچه رقم بخورد، پیروز نهایی مردم هستند و امیدواریم فردای انتخابات همدلی و انسجام بین مردم بیش از پیش شود و مسئولان جمهوری اسلامی به این واسطه، انقلاب اسلامی را سهل‌تر و بهتر به پیش ببرند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی