[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

برق در کرمان به‌دنبال اولین گل فصل، روزنامه شیراز نوین

امروز در هفته سوم لیگ دسته سوم

گروه ورزش - م.حامد‌: برق شیراز با هدایت قاسم غلامزاده‌، امروز سومین بازی خود را در مسابقات مرحله دوم گروهی لیگ دسته اول‌، در کرمان برگزار می‌کند.
در یکی از دیدارهای هفته سوم گروه جنوب‌، امروز از ساعت 14 در ورزشگاه شهید سلیمی کیای کرمان‌، برق شیراز میهمان مس نوین کرمان خواهد بود. مس نوین یکی از دو تیم این گروه بود که دوماه پیش در مسابقات زیرگروه با دو تیم شیرازی آرمان صدرا و پارسه هم گروه بود و توانست به همراه دیگر هم‌استانی‌اش یعنی شهرداری بم به مرحله دوم صعود کند و حالا همین دو تیم صدرنشینان این گروه هم هستند. شهرداری بم که مقتدرانه از زیرگروه صعود کرده بود‌، در دو بازی قبلی به دو پیروزی پرگل دست یافته و با اقتدار در صدر جدول قرار دارد. مس نوین کرمان هم تنها یک بازی انجام داده و صاحب برتری دو بر یک شده و در حال حاضر تیم سوم جدول است.
اما برقی‌ها در دو بازی قبلی علی رغم ارائه بازی برتر نتوانستند به گلی دست پیدا کنند. «تیم جوانی را جمع کرده‌ایم و این جوانی تبعاتی هم دارد. باید خیلی بیشتر تلاش کنیم و مخصوصاً کاری کنیم که بتوانیم به گل برسیم. در خلق موقعیت خیلی خوبیم اما باید از آنها استفاده هم ببریم. امیدواریم بتوانیم نتیجه این زحمت هایی که می‌کشیم را بگیریم.»
در میان 30 تیم حاضر در سه گروه این مسابقات‌، فقط دو نماینده استان فارس هستند که در بازی هایشان هیچ گلی به ثمر نرسیده. برق در مقابل شهرداری فیروزآباد و پرسپولیس گناوه با تساوی گل متوقف شده و فیروزآبادی‌ها هم علاوه بر تساوی بدون گل مقابل برق در هفته اول‌، در هفته دوم هم در زمین پرسپولیس برازجان صفر- صفر متوقف شدند. با این تفاسیر به نظر می‌رسد غلامزاده کار سختی برای رساندن برق به لیگ دسته دوم داشته باشد. «همه بازی‌ها 6 امتیازی است و ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم. باید خیلی باهوش باشیم که حتی تک امتیازها را از دست ندهیم. تلاش می‌کنیم یقه همه تیم‌ها را بگیریم و از قافله عقب نیفتیم»
مربی 43 ساله برق در خصوص استفاده از بازیکنان سابق برق شیراز که هنوز توانایی بازی کردن دارند گفت‌: آنهایی را که در فلسفه کاری ما بودند آوردیم. نفراتی مثل احسان راستی‌، جواد زارعی‌، علی حسینی‌، خسرو پیروزان و مهرزاد حسینی را به نفرات جوانمان اضافه کردیم و بنابر نیازهایی که در پست‌های مختلف داشتیم‌، توانستیم نفراتی را جذب کنیم.
احسان راستی‌، کاپیتان برق هم در مورد وضعیت این تیم گفت‌: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم. بچه‌ها در شرایط خوبی هستند و هم قسم شده ایم که امتیازات را از این به بعد جمع کنیم. در بازی‌های قبلی هم همه دیدند که خیلی خوب بازی می‌کردیم و فقط گل نمی‌زدیم. بازی با فیروز آباد جو خاصی داشت و هم فشار تماشاگر و هم زمین بد‌، مقداری کارمان را مشکل کرده بود. مجبور شدیم بازی با سیاستی انجام دهیم. نمی شد همانطور که در دستغیب بازی می‌کنیم در فیروز آباد هم بازی کنیم. اما خوب و عاقلانه بازی کردیم و فرصت‌هایی هم داشتیم اما آنها فرصتی روی دروازه ما خلق نکردند.
 ما تیمی هستیم که موقعیت ایجاد می‌کنیم و موقعیتی به حریف نمی دهیم و این یعنی تیم دارد خوب بازی می‌کند. اما مهم این است که گل بزنیم و نتیجه بگیریم. بازی امروز با مس هم بازی سختی است. از دو بازی گذشته سخت‌‍تر است. برای این بازی هم مثل بازی‌های قبل حریف را آنالیز کرده‌ایم. دیگر نباید امتیازات را به سادگی از دست بدهیم. این امتیازات آخر فصل به دردمان می‌خورد.
برق در صورت پیروزی در بازی امروز و در صورت رقم خوردن نتایج مطلوبش در سایر بازی‌ها‌، شانس صعود از رتبه ششم به دوم را دارد.
همچنین شهرداری فیروزآباد دیگر نماینده استان در این رقابت‌ها‌، امروز جدال سخت و مهیجی با شهرداری بم خواهد داشت. شهرداری فیروزآباد می‌تواند به اولین تیمی تبدیل شود که در مجموع مسابقات زیرگروه و دور دوم دسته سه‌، نماینده بم را شکست می‌دهد.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی