[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

مدیر مدرسه سینمایی فرهنگ تعیین شد، روزنامه شیراز نوین

سیدحسین متولیان مدیرعامل فرهنگ فیلم تهران طی حکمی حامد امرایی را به مدیریت مدرسه سینمایی فرهنگ فیلم منصوب کرد.
به گزارش خبرگزاری ایرنا از ارتباطات و امور بین‌الملل انتشارات علمی و فرهنگی، مدرسه سینمایی فرهنگ با مدیریت حامد امرایی در زمینه‌های مختلف آموزش و تولید آثار رسانه‌ای و شاخه‌های مختلف سینمایی و با رویکرد جدید آغاز به کار کرده است. در این مدرسه مهم‌ترین و اصلی‌ترین تخصص‌های حوزه سینما که یک فیلم‌ساز یا کارگردان باید بداند آموزش داده می‌شود. هدف این مدرسه تربیت هنرجو و آماده‌ کردن آن‌ها برای ورود به دنیای حرفه‌ای و استفاده از این هنرجویان در پروژه‌های تولیدی فرهنگ فیلم است. بازیگری مقابل دوربین، فن‌ بیان، کارگردانی سینما، فیلم‌نامه‌نویسی، فیلم‌برداری، تدوین، عکاسی و ساخت فیلم کوتاه برخی از سرفصل‌ها و دروس این مدرسه است.
در پایان دوره درصورت قبولی در آزمون هنرجویان مدرک معتبر و بین‌المللی دریافت می‌کنند.
مزیت این مدرسه آن است که در دور جدید فعالیت‌های فرهنگ فیلم چندین پروژه سینمایی، سریال، کتاب صوتی، انیمیشن، مسابقه، برنامه پلتفرمی و… در شرکت فرهنگ فیلم تهران در دست تولید است که در همه پروژه‌ها از فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها استفاده خواهد شد.
استودیوهای مجهز صدا و تصویر، سالن سینما، تجهیزات کامل تصویربرداری و تولید فیلم ازجمله امکاناتی است که فرهنگ فیلم را به یک مؤسسه متفاوت و توانمند در زمینه تولید و آموزش تبدیل نموده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی