[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۸۶
  • دوره جدید

روابط عمومی‌ها باید در جهت تقویت اعتماد عمومی‌ گام بردارند، روزنامه شیراز نوین

مشاور و مدیرکل حوزه استاندار فارس با تأکید بر ضرورت توجه به روابط عمومی‌ علمی‌ در استان فارس گفت: روابط عمومی‌ها باید در جهت تقویت اعتماد عمومی ‌و انجام مسئولیت‌های اجتماعی گام بردارند. به گزارش اداره کل روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل استانداری فارس، غلامرضا مهرجو روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره کل روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل استانداری فارس، روابط عمومی ‌را ویترین و تابلوی اصلی سازمان‌ها دانست که کار آن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. وی با بیان اینکه استانداری عالی‌ترین دستگاه اجرایی بوده و جامعه و رسانه‌ها نگاه خاصی به این نهاد دارند، اظهارکرد: روابط عمومی‌ حد واسط افکار عمومی ‌و سازمان به شمار می‌رود و تأثیر بسیار زیادی در شکل‌دهی به افکار عمومی ‌دارد.
مدیرکل حوزه استاندار فارس یکی از اولویت‌های روابط عمومی ‌را فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: براساس پژوهش‌های صورت‌گرفته ۶۵درصد مردم اخبار و اطلاعات خود را از شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند که باید برای این شبکه‌ها برنامه‌ریزی کرد. وی وظیفه روابط عمومی ‌را تقویت اعتماد عمومی ‌و افزایش سرمایه اجتماعی دانست و تأکید کرد: اخبار روابط عمومی ‌باید متقن و دقیق باشد تا اعتماد مردم را جلب کرده و در شرایط بحرانی به‌عنوان مرجعی معتبر مورد مراجعه افکار عمومی ‌قرار گیرد.
سجاد خسروانیان مشاور رسانه‌ای استاندار فارس نیز در این جلسه با بیان این که مردم 65درصد از اطلاعات خود را از شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند، افزود: باید رویکرد علمی‌ در روابط عمومی ‌مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم به اهداف خود در این حوزه دست پیدا کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی