[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

تمام شعب اخذ رأی در فارس آنلاین شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل مخابرات فارس اعلام کرد: با توجه به آماری که از وزارت کشور گرفتیم، صددرصد شعب از ابتدای صبح و شروع انتخابات آنلاین شدند. فرشید ایزدی در حاشیه انداختن رأی خود در شعبه حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) در گفت‌وگو با ایسنا، در حاشیه انداختن رأی خود در صندوق انتخابات ریاست‌جمهوری دور دوم در شعبه حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) گفت: زیرساخت انتخابات به عهده مخابرات و حوزه فناوری است و طبق آماری که از وزارت کشور گرفتیم، صددرصد شعب اخذ رأی در استان فارس آنلاین شدند. وی افزود: این انتخابات در بستر مخابرات و اینترنت همراه اول و ایرانسل برگزار شد و روش‌های مختلفی برای ارسال آرا و احراز هویت وجود داشت. ایزدی با بیان اینکه تست اولیه برای اخذ رأی انجام شد و تمام شعب فعال بودند، افزود: مشکلی در برگزاری انتخابات آنلاین وجود نداشت.
وی با تأکید بر اینکه برای هر دوره انتخابات، پوشش صددرصدی شعب اخذ رأی را داریم، افزود: در دور قبل، استان فارس جزو سه استان برتر در خصوص برقراری زیرساخت‌های مخابراتی انتخابات شد.
ایزدی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه از صبح دیروز شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات بودیم، بیان کرد: موضوع بعدی بحث مشارکت مردم است که الحمدلله مشارکت مردم نسبت به قبل بیشتر شده بود. ان‌شاءالله مردم با مشارکت بیشتر خود فرد اصلح را برای به دست گرفتن زمام اجرایی کشور انتخاب کنند و هرچه خیر و صلاح مردم است، پیش بیاید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی